فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران:
دشمنان در حال حاضر ایران را به چشم ابرقدرت نگاه می‌کنند

سردار حاجی‌زاده گفت:از اوایل انقلاب با تمام محدودیت‌ها امید به آینده و موفقیت زیاد بود و امروز کشور‌های بزرگ محتاج ایران هستند.
سردار حاجی زاده
به گزارش آسمان بردسیر، باشگاه خبرنگاران نوشت: سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در نهمین یادواره شهید حسن طهرانی مقدم گفت: بعضی‌ها می‌گویند رسیدن به مقام شهدا و پیمودن راه مجاهدان استثنائی است، بله مقام شهدا را به هیچ وجه قادر نیستیم درک کنیم، ولی مسیری که طی می‌کنند برای هر کسی که دل در گرو این کار دارد دست یافتنی است و اگر در این مسیر قدم بگذاریم خدا هم برکت می‌دهد.
 

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بعضی‌ها تصور می‌کنند شهدا تارک دنیا هستند، در حالی که اینجوری نبود و شهدایی مثل حسن طهرانی‌مقدم اهل مسافرت، تقریح و زندگی عادی هم بودند.

 

سردار حاجی زاده عنوان کرد: در اوایل انقلاب و سال‌های گذشته دشمنان از موضع قدرت با جمهوری اسلامی برخورد می‌کردند، ولی امروز از موضع ضعف با جمهوری اسلامی جنگش را ادامه داد و برخورد می‌کند، امروز هم از لحاظ اقتصادی با ما وارد جنگ شده و این مشکلات بیشتر به خاطر کوتاهی‌ها در دهه ۹۰ بوده است. برخی‌ها فکر می‌کنند وضعیت فعلی شکننده است، ولی در سال‌های اوایل انقلاب وضعیت سخت‌تری را داشتیم و تمام دنیا علیه ما بسیج شده بود. شهید طهرانی‌مقدم تشخیص داد مهم‌ترین بخش زمین مانده کجاست و ورود کرد.

 

سردار حاجی زاده گفت: از اوایل انقلاب با تمام محدودیت‌ها امید به آینده و موفقیت زیاد بود و امروز کشور‌های بزرگ محتاج ایران هستند، چون رو به جلو حرکت کردیم و به کم قانع نبودیم. دشمنان تا چند وقت بحث هسته‌ای و موشک ایران را مطرح می‌کردند، اما اخیرا می‌گویند پهپاد، و تا چند وقت دیگر چیزی را می‌شود که دشمنان می‌گویند از پهپاد مهمتر است. الان دشمنان چی دارند؟ معادن، نفت، گاز، نیروی انسانی دارند؟ هیچکدام را ندارند و حتی در نیروی انسانی نیز محتاج ما هستند.

 

فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دشمنان در حال حاضر ایران را به چشم ابرقدرت نگاه می‌کنند، مشکلات اقتصادی هم باید حل شود چون به مراتب از مباحث حوزه نظامی حل آن‌ها راحت‌تر و قابل انجام است. ان‌شاءلله شماها در زمینه‌های مختلف ورود کنید، کمک کنید و انتظار داریم مجموعه صنعتی امیرکبیر بخشی از مشکلات کشور را حل کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار