طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان؛
رضا پرتونیا به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بردسیر منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، رضا پرتونیا به عنوان "سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بردسیر" منصوب شد.
رضا پرتونیا

به گزارش سپهر بردسیر ، طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، رضا پرتونیا به عنوان “سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بردسیر” منصوب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، متن ابلاغ به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای رضا پرتونیا

با سلام و احترام

نظر به تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی در آموزش و پرورش، به موجب این ابلاغ  به عنوان «سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بردسیر» منصوب می شوید.

امید است با توکل و استعانت از پیشگاه خداوند متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همسویی با برنامه های رئیس جمهور محترم، با جلب مشارکت، همکاری و همفکری فرهنگیان فرهیخته، اعضای شورای آموزش و پرورش، کارشناسان و مدیران آموزش و پرورش در تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش با رعایت اصول«عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم داری»، «پاک دستی و فساد ستیزی» و «قانون مداری» دولت مردمی، در انجام مسئولیت محوله موفق و مؤید باشید.

توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام وظایف و مأموریت های محوله، خدمت بی منّت به مردم شریف، رعایت قانون و مقررات و تحقق عدالت آموزشی از خداوند متعال مسألت دارم.

ضمنا” به استناد تبصره یک ماده 53 قانون محاسبات عمومی کشور، اختیارات و مسئولیت تشخیص، انجام تعهد، تسجیل و صدور حواله و سایر اختیارات قابل تفویض خود در قانون مذکور در حد اعتبارات تخصیص یافته به آن شهرستان با رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط به جنابعالی تفویض می شود.

رضا رضایی / مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار