حسن پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان در دیدار وزیر نفت:
قطعی گاز باعث بروز مشکلات برای صنایع فولادی بردسیر شده است

شهباز حسن پور نماینده سیرجان و بردسیر گفت: قطعی گاز موجب بروز مسائل و مشکلات برای صنایع شده است و خواستار تامین گاز صنایع با توجه به گرم شدن هوا شد.
حسن پور نماینده بردسیر

به گزارش آسمان بردسیر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده سیرجان و بردسیر، شهباز حسن پور در جلسه با وزیر نفت با اشاره به مشکلات معیشتی مردم در شهرستان های سیرجان و بردسیر، خواستار کمک مالی وزارت نفت به ادارات بهزیستی دو شهرستان جهت حمایت از افراد بی بضاعت شد.

 

نماینده سیرجان و بردسیر همچنین خواستار اقدام لازم در خصوص گازرسانی به روستاهای فاقد گاز در شهرستان های سیرجان و بردسیر شد.

حسن پور همچنین با اشاره به قطعی گاز صنایع بزرگ فولادی در سیرجان و بردسیر گفت: قطعی گاز موجب بروز مسائل و مشکلات برای صنایع شده است و خواستار تامین گاز صنایع به توجه به گرم شدن هوا شد.

وی عنوان کرد: سیرجان به دلیل داشتن موقعیت خاص جغرافیایی که در محل کریدور شمال به جنوب و شرق به غرب کشور قرار گرفته و همچنین وجود شرکت های بزرگ صنعتی، معدنی و حمل نقل، با مشکل کمبود سوخت و جایگاه های عرضه سوخت روبرو است.

حسن پور ادامه داد: این مشکل باعث ایجاد صف های طولانی کامیون ها در جایگاه ها شده است، درخواست داریم فاصله جایگاه ها از ۱۰ کیلومتر تقلیل پیدا کند و مشکل کامیون داران مرتفع شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار