گلایه کارگردان نمایش روایت آفتاب ۳ از متولیان فرهنگی بردسیر:
کاری با این کیفیت ارزش 2 ساعت وقت برای بازدید ندارد

روح الله توانایی کارگردان نمایش روایت آفتاب۳ که این شبها در شهرستان بردسیر در حال اجراست، با انتشار مطلبی در فضای مجازی از مسئولین فرهنگی شهرستان بردسیر گلایه کرد.
نمایش روایت آفتاب

به گزارش آسمان بردسیر؛ روح الله توانایی کارگردان نمایش روایت آفتاب۳ که این شبها در شهرستان بردسیر در حال اجراست، با انتشار مطلبی در فضای مجازی از مسئولین فرهنگی شهرستان بردسیر گلایه کرد و نوشت : 

 

“الان 5روز است که رویدادی بزرگ در شهر ما در حال اجراست.. تا دیشب بیش از 1000نفر از این رویداد بازدید کرده اند که اکثر آنها این کار را کاری بسیار حرفه ای و در سطح بالا و بسیار عالی دانستند و از استقبال روز افزون مردم معلوم است که خیلی ها تازه دارن باخبر میشن و حضور پیدا می‌کنند..

 

ممنون از همه مردم عزیز بردسیر که بچه های اجرا کننده این رویداد را حمایت کردند و در این چند شب باقی مانده هم مطمئنیم با حضور خود حمایت بیشتری خواهند کرد..

 

اما یک گله از مسولین بویژه آنهایی که غیر بومی هستن و متاسفانه مسول امورات فرهنگی..

 

واقعا کاری با این کیفیت و جدید و آنهم با شرکت بیش از 40 نوجوان ارزش 2ساعت وقت برای بازدید ندارد؟؟!!!

خداوکیلی تا امروز هیچ مجموعه ای در شهر با این امکانات کم توانسته اینچنین کار بزرگی را رقم زند؟؟!!!

 

درخانه اگر کس است یک حرف بس است…

 

و البته تشکر امام جمعه بزرگوار، از شهردار محترم.. فرماندار عزیز.. مدیریت محترم آموزش و پرورش.. ریاست محترم اداره برق و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بردسیرکه افتخار دادند و بچه های گروه فرهنگی جهادی یاوران ولایت وبرگزار کنندگان نمایش بزرگ روایت آفتاب را حمایت کردند.. اینجاست که باید باور کنیم مسول بومی واقعا دلسوز شهر خود هست و باید یک مطالبه جدی در این خصوص صورت گیرد… والعاقبة للمتقین..”

 

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار