امام رضا جانم

10 خرداد 1402

رئیس کل دادگستری استان کرمان:
کوچکترین اقدام اشغالگری رژیم صهیونیستی با پاسخ محکم جبهه مقاومت مواجه می‌شود

 رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: امروز جبهه مقاومت اسلامی در اوج قدرت است و شرایطی را به وجود آورده که رژیم صهیونیستی نمی‌تواند به خود اجازه دهد که خوی اشغالگری خود را اعمال کند و با کوچکترین اقدامی که بخواهد انجام دهد، تودهنی محکمی از جبهه مقاومت دریافت خواهد کرد.
رئیس کل دادگستری کرمان
به گزارش آسمان بردسیر، ایسنا نوشت: حجت الاسلام ابراهیم حمیدی حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمان اظهار کرد: امروز جبهه مقاومت اسلامی در اوج قدرت است و شرایطی را به وجود آورده که رژیم صهیونیستی نمی‌تواند به خود اجازه دهد که خوی اشغالگری خود را اعمال کند و با کوچکترین اقدامی که بخواهد انجام دهد، تودهنی محکمی از جبهه مقاومت دریافت خواهد کرد.

 

وی با اشاره به انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، افزود: همه ساله ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی همراه با همه ملت های آزاده دنیا این روز را گرامی می‌دارند و با حضور در راهپیمایی دشمن شکن، از رژیم غاصب صهیونیستی ابراز تنفر و انزجار می‌کنند.

 

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان  عنوان کرد: این شرایط ایجاب می کند که ما نیز در کشور اسلامی خود و در نظام مقدس جمهوری اسلامی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی بزرگترین حامی ملت فلسطین بوده، در این شرایط نیز به صحنه آمده و مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانیم.

 

وی  اظهار کرد: امسال نیز در روز جهانی قدس، مردم شریف دیار کریمان این راهپیمایی را باشکوه تر از سال های گذشته برگزار کردند که البته وضعیت کنونی حاکم بر منطقه و وضعیت رژیم غاصب صهیونیستی ایجاب می کرد، این مراسم با شکوه تر از همیشه برگزار شود.

 

حمیدی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی در حال حاضر درگیر مشکلات داخلی، اختلافات درون دولت و اعتراضات داخلی است، تصریح کرد: این موارد نشان می دهد که این رژیم غاصب در ضعیف ترین حالت خود پس از شکل گیری قرار دارد و این در حالی است که مقام معظم رهبری در چند سال گذشته پیش بینی فرمودند که این رژیم در ۲۵ سال آینده وجود نخواهد داشت.

 

رئیس کل دادگستری استان کرمان ادامه داد: این اتفاقاتی که در حال حاضر رقم می خورد و وضعیتی که سردمداران این رژیم به وجود آورده اند، نشان می دهد که پیش بینی مقام معظم رهبری اتفاق خواهد افتاد و این رژیم به دست خودش نابود خواهد شد و علاوه بر تلاش هایی که مسلمانان و  جبهه مقاومت انجام می دهند، از درون نیز شاهد فروپاشی این رژیم غاصب خواهیم بود.

 

وی یادآور شد: در این شرایط می بینیم که رژیم صهیونیستی هم برای پوشش وضعیت نا به سامان خود دست به جنایاتی علیه ملت فلسطین و جنوب لبنان می زند و در روزهای اخیر شاهد تجاوزگری های رژیم  غاصب صهیونیستی بوده ایم که برای فرار از شکستی که متوجه آنها شده، دست به این اقدامات ددمنشانه می زنند که همیشه همین اقدامات آنها موجب شده که به شکست و نابودی نزدیک تر شوند.

 

حمیدی تاکید کرد: یقینا این اقدامات نابخردانه و ددمنشانه اخیر رژیم غاصب صهیونیستی باعث می شود که افول و نابودی آنها تسریع شود.

 

وی گفت: شرایط کنونی ایجاب می کرد که با آگاهی و بصیرت بیشتر و با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری به صحنه بیاییم و همه ظرفیت های داخل کشور و در منطقه را علیه رژیم صهیونیستی به کار گیریم و در راهپیمایی روز جهانی قدس یکبار دیگر دِین و وظیفه خود را نسبت به مردم مظلوم فسلطین ایفا کنیم.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

آخرین اخبار