حسن پور در نطق میان دستور:
آقای رئیس جمهور چرا فکری به حال مدیران ماشینی در برخی دستگاه های دولتی نمی شود

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: آقای رئیس جمهور چرا فکری به حال مدیران ماشینی در برخی از ادارت، وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی نمی شود و از وجود جوانان لایق، جسور و ... در مسندهای کلیدی و کشوری کم تر استفاده می شود.
حسن پور نماینده بردسیر

به گزارش آسمان بردسیر،  شهباز حسن پور نماینده ی مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن سلام و درود به مردم شریف ایران و غیور و ولایتمدار استان کرمان پایتخت مقاومت ایران اسلامی و به ویژه مردم حوزه انتخابیه ام و همچنین تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه رجب و دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: اقدام نفرت بخش و توهین آمیز برخی از کشورهای اروپایی در هتک حرمت به کلام الله مجید و عمل از روی استیصال و عداوت پارلمان اروپا در خصوص اهانت به ساحت مقدس پاسداران انقلاب اسلامی و حافظان امنیت کشور را محکوم می کنم و از همین جا از ریاست مجلس و وزارت امور خارجه درخواست دارم که پاسخی درخور و اقدامی سازنده را در دستور کار خود قرار دهند.

 

وی افزود: از مردم سیرجان، بردسیر،کرمان، مقامات کشوری و لشکری، ریاست مجلس و اعضای هئیت رئیسه، معاونین رئیس جمهور، وزرا، معاونین وزرا، نمایندگان و استاندار کرمان که بر این حقیر و خانواده ام منت گذاشتند و در مراسم ترحیم ابوی اینجانب تشریف فرما شدند تشکر می کنم و پیشاپیش روز پدر را گرامی می دارم و به روح پداران آسمانی صلوات نثار خواهیم کرد.

 

[pullquote]آنچه در طول این 15 سال خادمی مردم در حوزه انتخابیه اینجانب به نتیجه رسیده است حاصل آن توسعه و رشد اقتصادی چشمگیر را رقم زده است [/pullquote]

 

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: به واسطه مردم پر تلاش، سخت کوش، فعال، نجیب و همیشه همراه شهرستان های زیبای بردسیر و سیرجان با افتخار اعلام می نمایم آنچه در طول این 15 سال خادمی مردم در حوزه انتخابیه اینجانب به نتیجه رسیده است حاصل آن توسعه و رشد اقتصادی چشمگیر را رقم زده است و الحمدالله پیشتاز در اکثر شاخص های رشد و توسعه گردیده است که در وهله نخست لطف خداوند بوده و در مرحله بعد به برکت حضور و همکاری مردم عزیز بوده است.

 

 

نماینده مردم سیرجان و بردسیر عنوان کرد: آقایان و بانوان! ملت بزرگ ایران در طول این چهل و چهار سالی که از عمر پر برکت نظام می گذرد بارها و بارها نشان داده که در کوران حوادث و فتنه ها راه بلد است و نشان داده که به آرمان ها و اصول پایبند است، فساد و ناکارآمدری را دیده اما آن را به پای نظام ننوشته است حتی دشمنی حداکثر استکبار نیز نخواهد توانست این ملت را ذره ای به عقب برگرداند اما عزیزان نماینده، دولتمردان و کارگزارن نظام تکلیف ما چیست؟ ما خدمتگزاران نظام و مردم تا کی باید با سهل انگاری و ندانم کاری از صبر و ولایتمداری این مردم سو استفاده و یا از آبروی رهبری هزینه نماییم تا به کی قرار است؟ مشکلات معیشتی و گره های اقتصادی تیشه بر ریشه ایمان و صبر مردم بزند؟ و ما انگشت اشاره و آدرس های غلط و تکراری داشته باشیم، تا به کی قرار است فقر حاصل از ناتوانی، ناکارآمدی و نابخردی برخی از مسئولان و مدیران تباه کننده دین و دنیای جوانان ما باشد؟ بیایید قدر این مردم را بدانیم بر حیا و بزرگی نفس آنها شکرگزار باشیم و در یاری رساندن و گره گشایی از کارشان تعجیل کنیم که این ملت همان ملتی است که با دستان خالی ندای امام را لبیک گفت و به یاری اش شتافتند و به فرموده حضرت امام(ره) که فرمودند من با جرات مدعی هستم که ملت ایران و توده های میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عصر رسول الله است.

 

وی عنوان کرد: این مردم از بازی های سیاسی و حزبی خسته شدند و بایستی کنش و منش حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی و شهدا را چراغ راه خود قرار داده و فارغ از هر دیدگاه سیاسی با حفظ وحدت و آرامش در کشور و با روحیه جهادی به گره گشایی از ولی نعمتان خود برآییم.

 

[pullquote]آقای رئیس جمهور در خصوص تصمیماتی که در صنعت خودرو و نحوه قیمت گذاری و عرضه آن اتخاذ می شود دقیقا سیاست های غلطی است که منجر به وضعیت موجود شده است و لطفا ورود کنید[/pullquote]

 

این نماینده مردم در مجلس گفت: جناب آقای رئیس جمهور! به حق سوال مردم این است که چرا با دارا بودن 9 درصد ذخایر جهان در مقابل یک درصد جمعیت دنیا شاهد زمستان سخت و بی گاز و تابستان گرم و بی برق باشیم و در اینجا منظورم واحدهای تولیدی در کشور است، آقای رئیس جمهور چرا فکری به حال مدیران ماشینی در برخی از ادارت، وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی نمی شود و از وجود جوانان لایق، جسور و … در مسندهای کلیدی و کشوری کم تر استفاده می شود، آقای رئیس جمهور در خصوص تصمیماتی که در صنعت خودرو و نحوه قیمت گذاری و عرضه آن اتخاذ می شود دقیقا سیاست های غلطی است که منجر به وضعیت موجود شده است و لطفا ورود کنید و راه را بر سودجویان سد کنید تا مردم بهره مند شوند.

 

گفتنی است در پایان نطق میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی، شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی تذکر ۷۵ صفحه‌ای خطاب به دولت را به منظور طرح مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه تقدیم مجلس کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار