وزیر فرهنگ در نخستین اجرای جشنواره موسیقی فجر:
آماده گسترش اجراهای موسیقی هستیم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین اجرای سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، اذعان کرد که حضور مردم و هنرمندان موسیقی در این رویداد، فراتر از توقع او و همکارانش بود.
وزیر ارشاد
 

به گزارش آسمان بردسیر، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از تماشای اجرای ارکستر ملی ایران در تالار وحدت در جمع خبرنگاران حاضر شد و یکی از موضوعات غیرقابل کتمان در این رویداد را حضور پرشمار مردم و هنرمندان موسیقی کشور دانست و برای این استقبال از ایشان تشکر کرد.

 

وی بار دیگر بر حمایت از هنرمندان برای انجام برنامه های موسیقایی حمایت کرد و گفت: نه تنها مانعی برای برنامه های موسیقی نداریم، بلکه مشوق هنرمندان برای حضور پرقدرت آنان در سالن های موسیقی هستیم.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین به تنوع بالا در موسیقی ایرانی اشاره کرد و افزود: موسیقی یکی از یکی از برنامه های مهم ما در این عرصه برای سال آینده، برگزاری و حمایت از هنرمندان نواحی مختلف در اجرای موسیقی محلی شان خواهد بود.

 

اسماعیلی در ادامه بر ایجاد همکاری حداکثری با هنرمندان برای اجرای کنسرت تاکید و ابراز کرد: در دوره جدید هدف ما در وزارت فرهنگ، انجام گفت وگو با هنرمندان و حل مشکلات از این طریق است. چرخه اجراهای زنده موسیقی پیش از جشنواره شروع به حرکت کرده و تلاش می کنیم آن تعطیلی های چند ماهه را در ماه های آینده جبران کنیم.

 

سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر تا سوم بهمن، در استان های مختلف برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار