رئیس پلیس راه کرمان مطرح کرد؛
احداث موکب و اجرای طرح توقف و حرکت ویژه پلاک‌های غیربومی در ایام نوروز در جاده‌های استان کرمان

 رئیس پلیس راه کرمان از احداث موکب و اجرای طرح توقف و حرکت ویژه پلاک های غیر بومی در ایام نوروز در جاده های استان کرمان خبر داد.
پلیس راه
به گزارش آسمان بردسیر، مهر نوشت: سرهنگ علی رضایی رئیس پلیس راه کرمان در جلسه قرارگاه نصر که ویژه تأمین امنیت ترافیکی ایام نوروز ۱۴۰۲ در ستاد پلیس راه شمال استان با شرکت مسئولان و نمایندگان دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان برگزار شد، گفت: تمام سعی و تلاش ما براین است که با همکاری سایردستگاه‌های خدماتی و امدادرسان و مشارکت مردم ایام نوروز پیش رو بدون حادثه رقم بخورد.
 
 

او با اشاره به اینکه حفظ جان هموطنان و مسافران عزیز بسیار ارزشمند است از دستگاه‌های امدادرسان خواست: با برنامه ریزی مناسب تیم‌های امدادی را در تمامی محورهای مواصلاتی استان و نقاط پرتردد با هدف تأمین امنیت ترافیکی مستقر کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای اجرای مأموریت‌های مختلف به هموطنان امدادرسانی کنند.

 

 

رئیس پلیس راه شمال استان کرمان احداث موکب بین راهی با هدف رفع خستگی رانندگان و نصب بنر ترافیکی، اجرای طرح توقف و حرکت ویژه پلاک‌های غیر بومی، خط کشی معابر و مستقر نمودن نمایندگان دستگاه‌های امدادی در راه‌های استان را از جمله مصوبات این جلسه برشمرد و گفت: در راستای هماهنگی بین سایر دستگاه‌ها و حفظ جان هموطنان در راه‌های استان، جلسات متعدد دیگری نیز خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار