1 فروردین 1402 ساعت 1:18

نرم نرمک می رسد اینک بهار ...

نرم نرمک میرسد اینک بهار
1 فروردین 1402 01:18

استاندار کرمان: پیگیر حل مسائل پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان کرمان هستم‌

سپهرآنلاین،به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، محمدمهدی فداکار ظهر امروز در چهاردهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان کرمان اظهار  داشت: کارآفرینی یکی از گزاره‌های مهم برای ایجاد اشتغال، افزایش تولید، ارزش پول ملی و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

وی با بیان اینکه پیشه‌ام تسهیل‌گری است و به عنوان نماینده دولت، سعی می‌کنم تسهیل‌گر باشم گفت: پیگیر حل مسائل پنجره واحد سرمایه‌گذاری در استان کرمان هستم.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه برای ایجاد اشتغال، کاهش آسیب‌های اجتماعی، افزایش ارزش پول ملی و تولید باید به کارآفرینی توجه ویژه داشته باشیم افزود: کارآفرینی یک تخصص محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه کارآفرینان فرصت‌های خوبی را در کشور خلق کردند گفت: بازار بورس یک ظرفیت مهم است و شرکت‌ها باید از این ظرفیت‌ها و ابزارهای منابع مالی استفاده کنند که متاسفانه این کار به خوبی انجام نمی‌شود.

مجتبی مصباح سرپرست اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان نیز در این جلسه اظهار داشت: در استان کرمان وجود دارد حدود 10 هزار کارآفرین شناسنامه‌دار وجود دارد که باید به آنها توجه ویژه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه کارآفرینی با اشتغال‌زایی تفاوت دارد ادامه داد: در شرایط امروز کشور ما، کارآفرینی گره‌گشای اقتصاد ما است و باید از کارآفرینان حمایت کرد.

سرپرست اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان با اشاره به فرآیند انتخاب برگزیدگان چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان گفت: 224 نفر کارآفرین در سامانه ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه پس از داوری‌های مجازی 53 نفر از این تعداد برگزیده و 23 مورد آن به بازدید میدان رسیدند ادامه داد: سه نفر از کارآفرینان برتر استان کرمان به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد