اسماعیلی وزیر ارشاد:
افرادی که کشف حجاب کنند، اجازه حضور در برنامه‌های هنری را ندارند

وزیر ارشاد درباره اقدامات این وزارتخانه برای مقابله با کشف حجاب، گفت: در این زمینه قانون محور است و نمی‌توانیم به کسانی که کشف حجاب کرده‌اند، اجازه حضور در برنامه‌های هنری را دهیم.
وزیر ارشاد

به گزارش آسمان‌بردسیر، فارس نوشت: محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری جلسه هیات دولت گفت: بخش اصلی برنامه‌های فرهنگی ما را ترویج فرهنگ و هنر ایرانی تشکیل می‌دهد و این موضوع را در کشورهای مختلف دنبال می‌کنیم.

 

وی درباره ساخت فیلم و سریال برای تشویق به فرزندآوری، بیان کرد: قانون جوانی جمعیت ما را به اقدام در این زمینه مکلف کرده است. سال گذشته بخش عظیمی از بودجه‌ها در این زمینه محقق نشد اما امسال خودمان با بخشی از بودجه‌ها چند کار انجام می‌دهیم.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: فیلمنامه‌های مختلفی به دست ما رسیده و دو مورد از آنها به مرحله پیش تولید رسیده است.

 

وی با اشاره به اینکه دو کار را در حوزه ادبیات فارسی انجام می‌دهیم، عنوان کرد: در بحث طنز موضوع نشان ملی گل‌آقا را دنبال می‌کنیم. همچنین جشنواره قند پارسی به زودی برگزار خواهد شد.

 

اسماعیلی درباره اقدام وزارت ارشاد برای مقابله با کشف حجاب، گفت: اعلام کردیم که در این زمینه قانون محور برنامه‌های ما خواهد بود و کسی که خارج از قانون برخورد کند، بنا بر مقررات با او برخورد می‌شود. از لحاظ قانونی نمی‌توانیم به کسانی که کشف حجاب کرده‌اند، اجازه حضور در برنامه‌های هنری را دهیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار