1 فروردین 1402 ساعت 1:32

نرم نرمک می رسد اینک بهار ...

نرم نرمک میرسد اینک بهار
1 فروردین 1402 01:32
حسن پور نماینده بردسیر

حسن پور در آیین تکریم و معارفه دادستان‌ شهرستان بردسیر:
امروز دستگاه قضایی ملجا و پناه همه مردم است

حسن پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم و معارفه دادستان‌ شهرستان بردسیر گفت: امروز دستگاه قضایی ملجا و پناه همه مردم است.

به گزارش آسمان بردسیر، شهباز حسن پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم و معارفه دادستان‌های سابق و جدید شهرستان بردسیر گفت: در بردسیر یک مجموعه هماهنگ در حوزه قضایی مشغول به فعالیت هستند و به دور از حاشیه در حال ارائه خدمات به مردم هستند.

حسن پور از دادستان سابق بردسیر تقدیر کرد و گفت: امروز دستگاه قضایی ملجا و پناه همه مردم است.

وی افزود: ما مسئولان باید فرهنگ مردم داری را از دادستان پیشین بردسیر بیاموزیم زیرا وی در روستاها و مناطق محرومی که ما نرفته بودیم، در کنار مردم و روستاییان و عشایر می نشست و به مشکلات آنان رسیدگی می کرد.

این نماینده مجلس همچنین اظهار داشت: روزگاری کوه های گلزار بردسیر، ناامن ترین بخش استان و مقر اشرار و قاچاقچیان بود اما خوشبختانه امروز امن ترین و باثبات ترین شهرستان استان است.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهرستان بردسیر به بهشتی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران تبدیل شده اما سیستم اداری استان کرمان برای این کارآفرینان مطلوب و مساعد نیست.

حسن پور از سیستم بانکی استان کرمان نیز گلایه کرد و درباره مشکلات یک کارخانه فولاد در شهرستان بردسیر گفت: به دلیل همکاری نکردن بانک‌ها در پرداخت معوقات کارگران و حمایت از این کارخانه، مشکلات عدیده ای به وجود آمده و این واحد تولیدی را دچار مشکل کرده است.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد