پرتونیا مدیر آموزش و پرورش بردسیر:
اهانت به قرآن کریم اثبات پوچ بودن ادعا‌های نظام‌های غربی مبنی بر احترام به عقیده مخالف است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر گفت: اهانت به قرآن کریم اثبات پوچ بودن ادعا‌های نظام‌های غربی مبنی بر احترام به عقیده مخالف است، این اقدام موهن قبل از این که «بیان» باشد یک «عمل» رذیلانه است.
قران کریم

به گزارش آسمان بردسیر، رضا پرتونیا مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر طی پیامی در محکومیت اهانت به قرآن کریم و مقدسات اسلامی نوشت : اهانت به قرآن کریم اثبات پوچ بودن ادعا‌های نظام‌های غربی مبنی بر احترام به عقیده مخالف است، این اقدام موهن قبل از این که «بیان» باشد یک «عمل» رذیلانه است.

 

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

 

یُریدونَ لِیُطْفِئوا نورَ اللهِ بِاَفواهِهِم وَاللهُ مُتِمُّ نورِهِ و لوْ کَرِهَ الْکافِرونَ «سوره صف- آیه ۸»

کافران می‌خواهند تا نور خدا را به گفتار باطل (و طعن و مسخره) خاموش کنند و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند کامل و محفوظ خواهد داشت.

 

اقدام موهن قرآن سوزی در کشور سوئد که بی تردید بدون حمایت دولت سوئد انجام نگرفته بار دیگر دروغین بودن شعار احترام و ازادی بیان حکومت‌های غربی را اثبات کرد. این اقدام موهن نشان داد دوران جاهلیت هنوز پایان نیافته و دشمنان اسلام و مسلمین، مثل سال‌های صدر اسلام، با شیوه‌ای مدرن تر، اما جاهلانه‌تر به تعرض با مقدسات ادامه میدهند. اما چهره دیگر این اقدام ننگین بدون تردید افزایش کنجکاوی بیشتر حق طلبانِ جهان نسبت به اسلام و متن این کتاب مقدس است که با مطالعه و تحقیق در مورد اسلام و قرآن بیشتر به حقانیت دین خدا و رذالت مکاتب خدا ستیز پی ببرند و در جهت شناخت جبهه حق مصمم‌تر شوند.

 

عمل اهانت به این قرآن کریم تنها توهین به اسلام و مسلمین نیست بلکه توهین به تمام ادیان و کتب آسمانی است و اثبات پوچ بودن ادعا‌های نظام‌های غربی مبنی بر احترام به عقیده مخالف است؛ لذا وظیفه تمام پیروان ادیان الهی و انسان‌های آزاده جهان است که در برابر این عمل شنیع و اقدام جاهلانه، بی‌تفاوت نباشند و با محکومیت آن از عاملان اینگونه رفتار‌ها اعلام برائت نمایند.

 

اینجانب هتک حرمت به قرآن کریم را در کشورهای اروپایی که این بار کشور سوئد رخ داد، شدیداً محکوم می نمایم و اعلام میدارم قران سوزی اخیر درسوئد و یا هر جای دیگر جهان آزادی بیان نیست بلکه ضد بیان است این اقدام موهن قبل از این که «بیان» باشد یک «عمل» رذیلانه است و بدیهی است هر عملی، عکس العملی دارد. از این رو دولتمردان نابخردغربی پس از عمل اهانت به کتاب مقدس دو میلیارد مسلمان، توسط عناصرنژادپرست سوئدی منتظر عکس العمل مسلمانان جهان باشند.

 

رضا پرتونیا/مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار