مدیر کل اداره مجامع و فعالیت‌های فرهنگی؛
اهدای ۳ میلیارد ریال کتاب به روستاهای برگزیده

مدیر کل اداره مجامع و تشکل‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ارسال سه میلیارد ریال کتاب به ۱۰ روستای برگزیده دوستدار کتاب خبر داد.
اهدا کتاب

به گزارش آسمان بردسیر، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی، اسماعیل جانعلی‌پور، مدیر کل اداره مجامع، تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی گفت: در مراسم آیین معرفی روستاهای دوستدار کتاب که در آبان‌ماه 1401 به میزبانی اهالی روستاها برگزار شد، قول اهدای 30 میلیون تومان کتاب به روستاهای برگزیده داده شده بود که این وعده در بهمن‌ماه و همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی محقق شد.

 

 

این کتاب‌ها به روستاهای ویان، اشترمل و شاهنجرین از استان همدان، روستاهای عرب‌محله ساری و مرزون آباد درویش‌خیل از استان مازندران، روستای گورک سادات از استان بوشهر، روستای دوکوهک از استان خوزستان، روستای ولیعصر از استان فارس، روستای دهبکری از استان کرمان و روستای ناچیت از استان آذربایجان غربی اهدا شده است.

 

 

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی همه‌ساله به کوشش معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود. امسال هشتمین دوره این جشنواره برگزار شده است.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار