استاندار کرمان:
ایمیدرو همه پهنه های استان کرمان را گرفته ولی حاضر به سرمایه گذاری در این استان نیست

استاندار کرمان گفت: ایمیدرو همه پهنه ها را گرفته و از همه ظرفیت های استان کرمان استفاده می کند ولی حاضر به سرمایه گذاری در این استان نیست.
فداکار استاندار کرمان

به گزارش آسمان بردسیر، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در هشتاد و یکمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با محوریت بررسی مسائل توسعه معادن جنوب استان کرمان با اشاره به اینکه سرمایه ‌گذاران در بخش معادن جنوب استان پای کار آمده‌ اند، از وجود برخی موانع بر سر راه ‌آنها از جمله در زمینه زیرساخت‌ها خبر داد.

 

وی گفت: به طور مثال معدن ‌کارانی داریم که کارهای معدن را پیش برده ‌اند اما هنوز برق به معدن نرسیده است. بنابراین از همه دستگاه‌های مرتبط می ‌خواهیم، پای کار معادن بیایند و زیرساخت‌ها سریع‌ تر اجرا شود.

 

استاندار کرمان اظهار کرد: ایمیدرو همه پهنه ها را گرفته و از همه ظرفیت های استان کرمان استفاده می کند ولی حاضر به سرمایه گذاری در این استان نیست.

 

فداکار در ادامه بیان کرد: گزارش عملکرد ایمیدرو در حوزه برق و جاده در جنوب استان کرمان تهیه و همچنین ارزیابی محیط زیستی طرح‌ها نیز ارائه شود.

 

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: باید مسائل محیط زیستی از همان ابتدای طرح بررسی شود و شرکت های محیط زیستی باید توسعه یابد زیرا به نظر می رسد که تعداد این شرکت ها در استان کم است.

 

وی خواستار برخورد جدی با ایمیدرو شد و گفت: رسانه ها کم کاری ایمیدرو را اطلاع رسانی کنند. ایمیدرو پول های استان کرمان را می برد و هیچ کاری در استان انجام نمی دهد و اگر ایمیدرو با همین وضعیت پیش برود ناچاریم که به گونه ای دیگر به وزیر صمت نگاه کنیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار