مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر خبر داد:
بازدید از قنات های خسارت دیده از سیل مرداد ماه در شهرستان بردسیر

کارشناسان جهاد کشاورزی استان کرمان از قنوات شهرستان بردسیر بازدید و گزارشات لازم را جهت ارائه به وزارتخانه وتامین اعتبار تهیه کردند.
قنات

به گزارش سپهر بردسیر، حیدر آبادی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر گفت: با حضور سرافرازی مدیرکل امور آب وزارتخانه، مهرابیان کارشناس مسئول تامین آب دفتر امور آب وزارتخانه جهادکشاورزی به اتفاق کهنوجی مدیرآب وخاک و امورفنی سازمان جهادکشاورزی استان کرمان و هیئت همراه، از اقدامات انجام شده در خصوص جبران خسارت ناشی از سیل مردادماه سال جاری به قنوات شهرستان واخذ تصمیمات لازم جهت تخصیص اعتبار از قنوات منطقه کوه پنج بخش مرکزی بردسیر بازدید بعمل آمد.

 

وی گفت: کارشناسان از قنات دولت آباد کوه پنج به طول 700 متر که خسارت وارده  به آن 400 متر با برآورد 90 درصد و مبلغ 3000 میلیون ریال بوده است .

حیدرآبادی افزود : همچنین ، قنات سفته کوه پنج به طول 5000 متر که خسارت وارده به آن 300 متر با برآورد خسارت 30 درصد با مبلغ 2500 میلیون ریال و  قنات حسین آباد ماهونک به طول 800 متر که خسارت وارده به آن  450 متر با برآورد خسارت 90 درصد با مبلغ 3000 میلیون ریال بوده است بازدید و گزارشات لازم را جهت ارائه به وزارتخانه وتامین اعتبار تهیه کردند.

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار