با حضور مسئولان کشوری صورت گرفت؛
افتتاح 200 طرح اشتغال نیروگاه خورشیدی در بردسیر

تعداد 200 طرح اشتغال نیروگاه خورشیدی مددجویان کمیته امداد استان کرمان با حضور قائم مقام کمیته امداد در شهرستان بردسیر افتتاح شد.
بردسیر

به گزارش سپهر بردسیر، مصطفی خاکسار قائم مقام کمیته امداد کشور امروز در مراسم افتتاح 200 طرح اشتغال نیروگاه خورشیدی در بردسیر اظهار داشت: کمیته امداد بر اساس وظیفه ذاتی و سازمانی خود توجه جدی به توانمندسازی مددجویان دارد و حوزه اشتغال یکی از حوزه‌های مهم و محوری این نهاد است.

وی از ایجاد 170 هزار شغل برای مددجویان و محرومان طی 9 ماهه امسال توسط این نهاد خبر داد. و عنوان کرد: 140 هزار دوره آموزشی نیز برای مددجویانی که در تلاش برای زندگی آبرومندانه بودند. و نیاز به آموزش داشتند طی این مدت برگزار شده است.

خاکسار با تاکید بر اینکه موضوع پنل‌های خورشیدی یکی از موارد جدی است. که در حوزه اشتغالزایی برای توانمندسازی و خودکفایی مددجویان در دستور کار قرار دارد. گفت: در استان‌های مختلف که این ظرفیت و امکان وجود داشته باشد طرح نیروگاه‌های خورشیدی اجرا می‌شود.

یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: با افتتاح این 200 طرح نیروگاه پنج کیلو واتی خورشیدی در بردسیر. تعداد طرح‌های نیروگاهی مددجویان در استان به هزار طرح افزایش یافت.

وی با بیان اینکه کمیته امداد استان کرمان بیشترین طرح نیروگاه‌های خورشیدی برای مددجویان را در کشور اجرا کرده است. افزود: اجرای طرح نیروگاه‌های خورشیدی هر خانوار به طور میانگین ماهیانه بیش از سه میلیون تومان درآمدزایی دارند.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا دو ماه آینده نیز 200 طرح نیروگاه پنج کیلو واتی خورشیدی مددجویان در استان کرمان افتتاح و وارد مدار شود.

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار