روابط عمومی جشنواره فیلم فجر خبر داد؛
حضور بیش از ۲۲ فیلم در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر

روابط عمومی جشنواره فیلم فجر از حضور احتمالی بیش از ۲۲ فیلم در بخش ملی جشنواره فیلم فجر و ۲۶ فیلم در بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر خبر داد.
فیلم فجر

به گزارش آسمان بردسیر، مسعود نجفی مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، جزئیات جدیدی را از چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در برنامه تلویزیونی صبح‌به‌خیر ایران اعلام کرد.

 

نجفی درباره بخش بین‌الملل جشنواره اعلام کرد که؛ امسال بعد از چند سال فاصله میان دو بخش جهانی و ملی جشنواره، این دو بخش کنار هم برگزار می‌شوند. امسال در برج میلاد بازار فیلم بین‌الملل را داریم که از 16 بهمن آغاز می‌شود. علاوه بر بازار فیزیکی بازار مجازی هم داریم. بخش بین‌الملل در 3 بخش سینمای سعادت، جلوه‌گاه شرق و جشنواره جشنواره‌ها برگزار می‌شود.

 

او درباره تعداد فیلم‌های بین‌الملل جشنواره گفت: طبق آماری که همکاران بین‌الملل گفته‌اند، حدود 26 فیلم در این بخش داریم. امسال از 72 کشور متقاضی حضور در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر بودند. این 26 فیلم، برخی اولین نمایش خود را در سطح منطقه و برخی هم اولین نمایش خود را در سطح دنیا دارند.

 

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره بر اساس همان آیین‌نامه‌ای که در عید قربان منتشر شده است کار می‌کند و تغییری نکرده است. زمان نهایی شدن فیلم‌ها به‌خاطر طولانی شدن پروسه به طول انجامید اما امروز با برگزاری جلسه جمع‌بندی که در ساعت 13 آغاز می‌شود، قرار است که در ساعت 16 اسامی فیلم‌های سودای سیمرغ اعلام شود.

 

او در پایان درباره تعداد فیلم‌های ملی جشنواره گفت که ممکن است تعداد فیلم‌ها بیشتر از 22 فیلم باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار