علیدادی امام جمعه کرمان:
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سند محاسبات اشتباه دشمن بود

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اشتباه محاسباتی دشمن تاکید کرد: حضورم مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، سند معنوی و قطعی بر اشتباه محاسباتی دشمن بود و نشان داد فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی دقیقا منطبق بر واقعیت است.
نماز جمعه کرمان
به گزارش آسمان بردسیر، ایرنا نوشت: حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمان در مصلی امام علی (ع) افزود: حضور پررنگ و شایسته مردم انقلابی و دلیر ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور مبارکی بود.

 

وی تصریح کرد: دشمنان در چند ماه اخیر همه ظرفیت های رسانه ای خودشان را در سراسر دنیا برای ضربه زدن به این انقلاب بسبج کردند، اما ملت ایران نشان داد که اهل اشتباه محاسباتی نیست و در ۲۲ بهمن امسال خروشید.

 

امام جمعه کرمان گفت: دشمن در ماه های اخیر ستون انقلاب یعنی شخص مقام معظم رهبری را نشانه گرفت و در شعارها و اهانت ها و آنچه اغتشاشگران در داخل کشور اعلام می کردند، به هیچ مسئولی جز خیمه تنومند انقلاب یعنی شخص رهبری حمله نشد.

 

وی ادامه داد: اما در ۲۲ بهمن امسال مردم ایران نشان دادند پای رهبر انقلاب و نظام اسلامی می ایستند و از صمیم قلب از معظم له و فرمایشات ایشان دفاع می کنند و نشان دادند که جوانمردانه و با آگاهی هر چه تمام تر پیام نورانی امام راحل (ره) که فرمود “پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این کشور آسیب نرسد” را در مقاطع مختلف نشان داده اند و همچنان بر عهد خود استوار هستند.

 

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی اظهار داشت: حضور پررنگ نسل جوان در راهپیمایی امسال معنای خودش را دارد و معنای آن این بود که دنیا بداند این انقلاب به دست جوانان این کشور به پیروزی رسید و به دست جوانان حراست و حفاظت شد و در دوران دفاع مقدس با حضور جوانان در میدان های جنگ یک وجب از خاک ما به دست دشمن نیفتاد.

 

امام جمعه کرمان بیان کرد: مردم با وجود اینکه از گرانی و تورم گله دارند، اما می دانند در پیچ خطرناک تاریخی قرار گرفته اند و از راهی صعب العبور باید انقلاب را عبور دهند و می دانند دولت انقلابی همه همت خود را برای حل مشکلات مردم گذاشته و مردم همه اینها را تفکیک و از نظام جانانه دفاع خواهند کرد.

 

وی افزود: درست است دشمن مایوس و ناامید شد، اما باز دشمن است و قدرت، فکر و دیدگاه ما را بهتر شناخته و دنبال توطئه های خطرناک تر است.

 

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی گفت: گردنه های سخت تری را در پیش و نیاز به وحدت و همراهی داریم لذا فضای کشور باید مومنانه باشد و شکاف های عمیق نباید ایجاد شود و انسجام ملی دچار آسیب نشود.

 

وی با اشاره به سالروز قیام مردم تبریز در چهلم شهدای قم در سال ۵۶ اظهار داشت: این قیام روند پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را سرعت بخشید و از شهدای این قیام تجلیل می کنیم.

 

امام‌ جمعه کرمان بیان کرد: در اسفند ماه ۲ مناسبت تلخ داریم که یکی انعقاد عهدنامه گلستان است که در این راستا بخش قابل توجهی از کشور به دست بیگانه افتاد که بسیار این قرارداد ننگین بود.

 

وی ادامه داد: همچنین کودتای ننگین رضاخان در سوم اسفند ۱۲۹۹ حادثه تلخی بود که کشور را دچار مشکلات هایی کرد و مصیبت هایی به باور آورد، که درس و تجربه است و امیدواریم در تاریخ برای ملت هیچوقت تکرار نشود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار