فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان :
حضور ۸۰ کشور برای زیارت مرقد حاج قاسم در گلزار شهدای کرمان

فرمانده سپاه استان کرمان با بیان اینکه امروز تاسی از مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی بزرگ‌ترین سیلی به دشمن است، گفت: از بیش از ۸۰ کشور دنیا برای زیارت مرقد حاج قاسم سیدالشهدای جبهه مقاومت در گلزار شهدای کرمان حضور پیدا کردند.
سپاه کرمان

به گزارش سپهر بردسیر، سردار محمدعلی نظری در جلسه ستاد مردمی سومین سالگرد شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی که با حضور حمیدرضا مقدم‌فر مسئول ستاد مردمی بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و اعضای کشوری و استانی سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در بیت الزهرای حاج قاسم برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته متقاضی زیادی از سراسر کشور برای راه‌اندازی موکب در کرمان داشتیم که می‌خواستند به زائران حاج قاسم خدمتگزاری کنند.

 

وی با بیان اینکه در حوزه گلزار شهدای کرمان فعالیت‌های عمرانی از چند ماه قبل آغاز شده و در حال فراهم کردن زیرساخت‌های لازم هستیم، گفت: پیش‌بینی ما است که امسال تعداد زائران بیشتری برای زیارت مرقد مطهر حاج قاسم به کرمان سفر کنند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه ستاد استانی سالگرد حاج قاسم در کرمان تشکیل شده است، افزود: تعداد مواکبی که اعلام آمادگی کردند تا در ایام سالگرد حاج قاسم به مردم و زائران خدمت کنند بیشتر شده و از سراسر کشور در این مراسم حضور دارند.

 

وی با بیان اینکه پیشنهادات مردمی در این ارتباط جمع‌آوری شده است، ادامه داد: حق مکتب حاج قاسم به سادگی ادا نمی‌شود و حاج قاسم به گردن همه ما حق بزرگی دارد و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مراسم سومین سالگرد شهادت حاج قاسم به خوبی برگزار شود.

سردار نظری با اشاره به اینکه در بیت الزهرای حاج قاسم روزانه تعداد زیادی از زائران حضور پیدا می‌کنند و برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در این مکان مقدس برگزار می‌شود، گفت: از بیش از 80 کشور دنیا برای زیارت مرقد حاج قاسم سیدالشهدای جبهه مقاومت در گلزار شهدای کرمان حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه دشمن بداند اثرگذاری شهید حاج قاسم سلمانی از حاج قاسم سلیمانی بیشتر است، ادامه داد: امروز تاسی از مکتب حاج قاسم سلیمانی بزرگ‌ترین سیلی به دشمن است و دشمن از انتشار این مکتب در دنیا نگران است.

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار