در سال گذشته انجام شد؛ پرداخت هزار و 800 میلیارد تومان وام ازدواج در استان کرمان

سپهرآنلاین، دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان کرمان با بیان اینکه 90 درصد اشتغال تعهدی استان، توسط منابع سیستم بانکی محقق می شود، تصریح کرد: بانک‌های استان در سال گذشته هزار و 800 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج پرداخت کرده‌اند.

الله‌داد محمدی ظهر امروز یکم خردادماه در کمیسیون هماهنگی بانک های استان کرمان گفت: در استان 678 شعبه بانکی و 1734 دستگاه خودپرداز وجود دارد.

وی اظهار کرد: استان کرمان به لحاظ ساختاری از نظر هم منابع و هم مصارف هشتمین استان کشور هستیم.

دبیر شورای هماهنگی بانک های استان کرمان با بیان این مطلب که استان تهران 63 درصد مصارف و 55 درصد از منابع در اختیار دارد، گفت: در سال 1400 نسبت مصارف و منابع در همه بانک های استان 70.3 درصد بود و در کل کشور این رقم 82 درصد بوده و اگر نسبت تهران را جدا کنیم میانگین کشور حدود 70 می شود. گفتنی است این نسبت در بانک های بزرگ استان به 80 رساندیم.

محمدی با درخواست اینکه به عنوان سربازان حوزه اقتصادی نقش بانک ها دیده شود و در ادامه با انتقاد از اظهار نظرات برخی ها از بانک ها عنوان کرد: کارکنان بانک ها با حداکثر توان خود در حال خدمت رسانی هستند به طور مثال در سخت ترین شرایط کرونا از دورکاری هم نتوانستند استفاده کنند.

دبیر شورای هماهنگی بانک های استان کرمان با انتقاد از عوارضی که شهرداری ها از بانک ها می گیرند، گفت: شهرداری ها برای تابلو بانک ها، نماد بانک ها، پسماندها و … عوارض بسیار زیادی دریافت می کند به طور مثال برای یکی از شعبه های ما فیش 50 میلیون تومانی عوارض پسماند صادر کرده است لذا کمیته حل اختلافی در این زمینه تشکیل تا براساس قانون این عوارض دریافت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار