معاون فرهنگی و اجتماعی فراجا خبر داد؛
دستورات جدید سردار رادان به فرماندهان انتظامی سراسر کشور

معاون فرهنگی و اجتماعی فراجا از ابلاغ دستورات ۱۰ گانه فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به فرماندهان انتظامی در سراسر کشور خبر داد.
سردار رادان

به گزارش آسمان بردسیر، خبرگزاری دانشجو نوشت: سردار “سعید منتظرالمهدی” معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس اظهار داشت: سردار “احمدرضا رادان” فرمانده کل انتظامی کشور در نشست فصلی و مشترک با فرماندهان، معاونین و روسای پلیس‌های تخصصی و فرماندهان استان‌ها و شهرستان‌ها در سراسر کشور بر اقدامات لازم جهت روز‌های پیش رو تا پایان سال و اشراف اجتماعی و اطلاعاتی و آمادگی کامل نیرو‌ها برای اقدامات پلیسی لازم و خدمت رسانی مضاعف به مردمان خوب کشور تاکید و بر موارد مهمی اشاره کرد که بخشی از آنان در این مرحله در قالب دستورات “۱۰ “گانه اعلام می‌شود:

 

۱-مردم از آمار سرقت در کشور ناراحت هستند لذا ضمن مطالبه از دستگاه‌های مسئول، اقدامات عاجل برای برخورد با سارقان و مالخر‌ها به عنوان عاملان مخل امنیت صورت و نتیجه اقدامات به مردم اعلام شود.

۲-لزوم به هنگام بودن، به روز بودن و آشنایی با فناوری‌های نوین و استفاده به موقع از تجهیزات هوشمند برای سرعت بخشی وتسهیل در ارائه خدمات پلیسی.

۳-بازنگری در نحوه جذب کارکنان، داوطلبان و علاقه مندانی که شرایط لازم را دارند، می‌بایست با اشتیاق دو چندان و باسرعت بیشتر، فرآیند جذبشان صورت پذیرد.

۴- اقدامات پلیسی می‌باید به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن انجام و از ظرفیت‌های مردمی و مشارکت آنان استفاده شود.

۵- افزایش حدود “۲۰۰ درصدی” اضافه کار یگان‌های عملیاتی در کلانتری‌ها در سراسر کشور و تاکید بر تأمین مسکن ملکی و سازمانی بیشتر از آنچه در برنامه مصوب برای آن مشخص شده است و همچنین توجه ویژه به منزلت و منقبت کارکنان و رفع مشکلات آنان.

۶-اتخاذ تمهیدات قانونیِ فوری برای تعیین تکلیف خودرو‌های رسوبی در پارکینگ‌ها و استرداد به صاحبان خودرو.

۷- ایجاد ساز و کار لازم به منظور رسیدگی جدی و رفع مشکلات خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران، متوفیان و همچنین توجه ویژه به امورات بازنشستگان و اعضای وابسته فراجا و استفاده از ظرفیت‌های آنان.

۸- تاکید بر اصلاح روش‌ها در حوزه “ترافیک شهری و جاده ای” و مطالبه از مبادی قانونی در حوزه راه و همچنین “اطلاع رسانیِ به موقع از طریق پیامک به مالکانِ خودرو‌های متخلف” قبل از انتقال به پارکینک توسط پلیس راهور.

۹-تمرکز بیشتر بر ماموریت‌ها و سرعت بخشی و کیفی سازی امورات محوله و بازنگری در اصلاح برخی اقدامات پلیسی و تأکید بر بررسی‌های میدانی و گزارش گیری صحیح و راستی آزمایی موارد توسط بازرسی کل فراجا.

۱۰-اهتمام بر اقدامات حوزه اجتماعی و استفاده از پتانسیل‌های فرهنگی، هنری و رسانه‌ای و اقدامات ایجابی و همچنین تهیه پیوست رسانه‌ای برای تمامی ماموریت‌های پلیسی در ۳ مرحله ” قبل؛ حین و بعد” از اتمام ماموریت.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار