فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر خبر داد:
دستگیری کلاهبردار 110 میلیارد ریالی با وعده واگذاری اموال مصادره ای

فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر گفت خانمی که با همدستی یک زن دیگر بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال با وعده واگذاری اموال مصادره ای کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.
بردسیر

به گزارش سپهر بردسیر به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان بردسیر؛ سرهنگ منصور رمضان نژاد فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه یک خانم پس از آشنایی فامیلی و جلب اعتماد آنان خود را وکیل دیوان عالی کشور معرفی و وعده کذب فروش خانه مصادره ای در زعفرانیه و جنت آباد تهران و برخی نقاط کرمان به تدریج مبالغ زیادی را از آنان کلاهبرداری کرده است موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی افزود: در این رابطه ماموران طی تحقیقات اولیه به دست داشتن دو خانم در این کلاهبرداری پی برده و در ادامه با پی‌جویی های پلیسی و انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند یکی از متهمان را در شهر بردسیر دستگیر کنند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر تصریح کرد این خانم در بازجویی انجام شده به دریافت بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال از اعضای چند خانواده با وعده واگذاری تدریجی زمین و خانه های مصادره های گران قیمت در تهران و کرمان اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده تحویل دستگاه قضایی و از آن طریق روانه زندان شد.

 

وی افزود:  پیگیری های بعدی برای دستگیری دیگر متهمان مرتبط با این کلاهبرداری و بازگشت وجوه مالباختگان ادامه دارد.

 

سرهنگ رمضان نژاد یادآور شد : اعتماد نابجای شهروندان به این دست افراد آن هم با این گونه وعده‌های فریبنده موضوعی است که باید به دقت مورد توجه همگان قرار گیرد تا در پی کسب منفعت زود هنگام و غیر اصولی سرما یک عمر تلاش و زندگی خود را از دست ندهیم.

 

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار