11 بهمن 1401 ساعت 9:59

11 بهمن 1401 09:59
حسن پور

شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر:
رئیس جمهور از فضای وحدت و همدلی مسؤولان در استان کرمان در راستای خدمت به مردم تقدیر کرد

شهباز حسن‌پور عضو مجمع نمایندگان استان کرمان و نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت‌الله رئیسی از فضای وحدت و همدلی مسؤولان در استان کرمان در راستای خدمت به مردم تقدیر کرد.

به گزارش آسمان بردسیر، شهباز حسن‌پور عضو مجمع نمایندگان استان کرمان و نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو فارس اظهار کرد: در حاشیه جلسه رئیس‌جمهور در مجلس شورای اسلامی با موضوع لایحه بودجه ۱۴۰۲، گزارشی از وضعیت موجود و اقدامات در حال انجام استان و پیگیری‌های مقام عالی دولت در استان به آیت‌الله رئیسی ارائه شد.

 

وی افزود: در این دیدار کوتاه که معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، رئیس دفتر رئیس‌جمهور و نائب رئیس اول مجلس حضور داشتند، آیت‌الله رئیسی از فضای وحدت و همدلی مسؤولان در استان در راستای خدمت به مردم تقدیر کرد.

 

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رویکرد توسعه‌نگرانه، مردمی و جهادی آقای فداکار استاندار کرمان برای پیشبرد اهداف، برنامه‌ها و توسعه استان ارزشمند است.

 

حسن‌پور گفت: همچنین در حاشیه جلسه مجلس شورای اسلامی، دیداری با سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران برگزار شد و گزارشی از برگزاری باشکوه مراسم سومین سالگرد شهادت سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی و عملکرد خوب دستگاه‌های اجرایی استان ارائه شد.

 

وی اضافه کرد: فرمانده کل سپاه پاسداران با اعلام رضایت از برگزاری مراسم سومین سالگرد شهادت حاج‌قاسم سلیمانی، خواستار تقدیر از برگزارکنندگان این مراسم و برنامه‌های دهه مقاومت در کرمان شد.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد