وفایی سرپرست فرمانداری بردسیر:
رشد تولید با پشتوانه مبتنی بر دانش‌بنیان حاصل می‌شود/دانشگاه‌های شهرستان بردسیر از نیروی‌انسانی بسیار توانمندی برخوردارند

حمزه وفایی سرپرست فرمانداری بردسیر گفت: رشد تولیدات موفق و با کیفیت با پشتوانه مبتنی بر دانش‌بنیان حاصل می‌شود.
فرماندار بردسیر
به گزارش آسمان بردسیر، خبرگزاری آنا نوشت: حمزه وفایی سرپرست فرمانداری شهرستان بردسیر در دیدار رؤسای دانشگاه‌های این شهرستان، مهار تورم را در گرو افزایش و رشد تولید دانست و اظهار کرد: رشد تولیدات موفق و با کیفیت با پشتوانه مبتنی بر دانش‌بنیان و با اهتمام دانشگاهیان حاصل می‌شود.
 

وی افزود: نام‌گذاری سال‌ها و تعیین شعار سال از سوی مقام معظم رهبری صرفاً مقطعی و منحصر به یک سال نیست؛ بلکه تحقق مطالبات ایشان باید به‌صورت مستمر و برای سالیان بعد ادامه پیدا کند؛ نیروی انسانی از عوامل موفقیت و رشد جوامع بوده و دانشگاه‌های شهرستان بردسیر از نیروی انسانی بسیار توانمندی برخوردارند که این مهم موجبات موفقیت دانشگاه‌های شهرستان را فراهم کرده است.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان بردسیر به افزایش فعالیت‌های فرهنگی در جوار فعالیت‌های علمی و پژوهشی نیز تأکید کرد و گفت: ترویج و تقویت باور‌های مذهبی و فرهنگی یکی از مهمترین نیاز‌های اساسی فعلی کشور است، فعالیت‌های فرهنگی یکی از نیاز‌های اصلی کشور به‌ویژه برای جوانان بوده و ترویج بیش‌ازپیش فرهنگ ناب و غنی اسلامی و ایرانی باید در دستور کار قرار گیرد. باید با تأسی از پیامبر اسلام «ص»، انسان‌هایی متدین، کارآمد، متعهد و متخصص برای رشد کشور پرورش دهیم.

 

در این دیدار آمنه فیروزآبادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر، مهدی نقی‌زاده رئیس مرکز آموزش عالی کشاورزی و شریفه رضاقلی رئیس دانشگاه پیام نور بردسیر گزارشی از اقدامات انجام‌شده و برنامه‌های سال جاری دانشگاه‌های خود را ارائه کردند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار