جشنواره فیلم فجر؛
روایت محمد خزاعی از شکست پروژه تحریم‌کنندگان

رئیس سازمان سینمایی در واکنش به فضاسازی‌های برخی علیه جشنواره فیلم فجر و حضور هنرمندان به این نکته اشاره کرد که پیش‌بینی‌های اندکی، اشتباه از آب درآمد و پروژه تحریم، شکست.
جشنواره فیلم فجر

به گزارش آسمان بردسیر،‌ محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی در چهارمین روز از جشنواره فیلم فجر از خانه رسانه پردیس ملت بازدید کرد و در بدو ورود با خبرنگار تسنیم گفت‌وگویی درباره تلاش رسانه‌های معاند و فضاسازی‌هایی برای به حاشیه راندنِ جشنواره فیلم فجر، به این نکته اشاره کرد: جشنواره امسال جشنواره سختی بود اما بحمدالله خیلی با شکوه برگزار می‌شود.

 

وی افزود: برنامه‌ریزی بسیار خوب مجتبی امینی به‌عنوان دبیر جشنواره و دوستانش داشتند و همراهی خانواده سینما، اهالی رسانه و مردم، همه این‌ها در کنار هم باعث شد اتفاقی بیفتد تمام پیش‌بینی‌هایی که اندکی از دوستان انجام دادند، این فضا شکسته شد.

 

رئیس سازمان سینمایی تأکید کرد: این جشنواره با شکوه نه در پردیس ملت بلکه در سینماهای سراسر کشور مخصوصاً تهران با شکوه در حال برگزاری است. شاید درصد مخاطبین ما نسبت به سال‌های گذشته با آماری که داریم افزایش پیدا کرده و روز به روز گرم‌تر برگزار می‌شود؛ این اتفاقات جزو دستاوردهای این دوره از جشنواره است و اتفاقات بسیار خوبی هم در راه است.

 

خزاعی همچنین به عدم حضور برخی از هنرمندان خصوصاً برگزاری نشست بدون حضور کارگردان، واکنش نشان داد و گفت: همان‌طور که گفته شده طرف حساب جشنواره تهیه‌کننده است و همواره از او خواسته می‌شود که اسامی عوامل فیلم را برای حضور در نشست خبری اعلام کند، برای همین این موضوع کاملاً در اختیار تهیه‌کننده است که در صورتی که برخی از عوامل به‌هردلیلی مانند بیماری یا سفر نتوانند در نشست خبری حضور پیدا کنند او برای پاسخگویی به سؤالات و کنترل فضای رسانه‌ای فیلمش در جلسه پرسش و پاسخ خبرنگاران حاضر شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار