1 فروردین 1402 ساعت 2:17

نرم نرمک می رسد اینک بهار ...

نرم نرمک میرسد اینک بهار
1 فروردین 1402 02:17
امام جمعه بردسیر

کرمانی امام جمعه بردسیر:
زیارت جامعه کبیره یک دوره کامل امام شناسی است

حجت الاسلام کرمانی امام جمعه بردسیر گفت: زیارت جامعه کبیره یک دوره کامل امام شناسی است و اگر بخواهیم امام را بشناسیم در زیارت جامعه کبیره نهفته شده است.

به گزارش آسمان بردسیر، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کرمانی امام جمعه ی شهرستان بردسیر در مراسم شب شهادت امام هادی (ع)، گفت: زیارت جامعه کبیره یک یادگار بزرگ از امام هادی(ع) است.

 

وی افزود: زیارت جامعه کبیره یک دوره کامل امام شناسی است و اگر بخواهیم صفات و کمالات امام را بشناسیم، تمام آن در زیارت جامعه کبیره نهفته شده است.

 

امام‌ جمعه بردسیر با تاکید و سفارش به خواندن زیارت جامعه کبیره، ماه رجب را فرصت طلایی و مغتنم در استفاده از معنویات برشمرد و گفت: ما باید قدردان خداوند متعال باشیم که فرصتی مجدد در بهره گیری از برکات ماه رجب به ما عطا نموده است.

 

حجت الاسلام کرمانی در ادامه مراسم و یادبود مرحوم حجت الاسلام والمسلمین علی عباسپور، ضمن عرض تسلیت درگذشت آن روحانی مبلغ و وارسته به خانواده محترمش ، این ضایعه اسفناک و داغ جوان را دردناک و غیرقابل باور توصیف نمود و افزود: آن مرحوم روحانی وارسته ای بود که عمر کوتاه اما بابرکتی داشت.

 

خطیب جمعه بردسیر مرحوم علی عباسپور را یک طلبه با اخلاق، متدین و مردمی خواند و او را افتخار پدر و مادری دانست که فرزندانشان به عنوان سربازان امام زمان و در مکتب امام صادق(ع) درس خوانده اند.

 

لازم به ذکر است، مراسم شب شهادت امام هادی(ع) و یادبود درگذشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین علی عباسپور از با حضور امام جمعه شهرستان بردسیر، مدیر حوزه علمیه استان کرمان، فرماندار شهرستان، خانواده عباسپور و سایر مسئولین در محل امام زاده سید محمد(ع) بردسیر برگزار شد.

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد