سردار رادان فرمانده جدید کل انتظامی کشور:
عهد می‌بندم که آسایش خود را فدای آرامش مردم کنم/ در انتظار «روزهای پرامید و سرشار از موفقیت» هستیم

فرمانده جدید کل انتظامی کشور گفت: عهد می‌بندم که آسایش خود را مشتاقانه فدای آرامش شهروندانی کنم که به فرموده مولایمان، یا هم‌کیشان من هستند یا هم‌نوعان من و در هر حال شایسته تکریم و انصاف.
سردار رادان
 
به گزارش آسمان بردسیر، سردار سرتیپ احمدرضا رادان ؛ فرمانده جدید کل انتظامی کشور امروز در آیین معارفه خود اظهار کرد: از فرماندهی معظم کل قوا که با حُسن اعتمادشان سرباز خود را شایسته بر دوش کشیدن بار گران فرماندهی فراجا دیدند، صمیمانه سپاسگزارم و از خدای عالم قادر مهربان، فروتنانه درخواست می‌کنم مرا در این آزمون دشوار موفق و سرافراز فرماید.
 

سردار رادان تصریح کرد: همه می‌دانیم که فراجا چه سازمان عظیمی است و چه رسالت سنگینی بر عهده دارد؛ تامین امنیت و آسایش عمومی در این سرزمین پهناور به رغم کمبودها و نیازهای اساسی، نه کاری است خرد، از تک تک کارکنان فداکار و مسئولان پرتلاشی که تاکنون این وظیفه را به بهترین شکل انجام داده‌اند، از عمق جان تشکر و قدردانی می‌کنم به ویژه باید از سرداران و امیرانی یاد کنم که سکاندار این کشتی در دریای متلاطم سال‌های پیشین بوده‌اند از جمله برادر گرانقدر و عزیزم، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری.
 
 
وی خاطرنشان کرد: اینک که ولی امر ما مسئولیت تداوم این راه دشوار را به اینجانب محول فرموده‌اند، حکم او را امانتی الهی و مردمی می‌شمارم که چون کوه طور سنگینی می‌کند اما باید با تمام توان به اجرای بند به بند آن همت گمارم و همواره متن آن را در نظر داشته باشم.
 
 
سردار رادان با بیان اینکه شاید که فیض روح‌القدس باز مدد فرماید و دگران هم بکنند آنچه مسیحا نفسان کرده‌اند، گفت: با معظم‌له و با آحاد ملت شریفمان، پیمان می‌بندم که آنچه در توان دارم به کار گیرم و با بهره‌گیری از هدایت‌ها، حمایت‌ها و دعاهای اینان پشتیبانی همه جانبه ستاد کل نیروهای مسلح دولت مجلس شورای اسلامی قوه قضاییه، دیگر نهادها و سازمان‌ها و به‌ویژه با همت والا و کوشش بی‌دریغ کارکنان و ماموران و همسنگران فراجا، روز به روز بر گسترش و بهینه‌سازی خدمات انتظامی به مردم بیفزایم.
 
 
وی تصریح کرد: عهد می‌بندم که آسایش خود را مشتاقانه فدای آرامش شهروندانی کنم که به فرموده مولایمان، یا هم‌کیشان من هستند یا هم‌نوعان من و در هر حال شایسته تکریم و انصاف.
 
 
هیچ کسی از چتر حمایت و خدمت فراجا بیرون نیست
 
سردار رادان اظهار کرد: بر این باوریم که هیچ کسی از چتر حمایت و خدمت فراجا بیرون نیست. آسایش و آرامش مهم‌ترین حق همه شهروندان با هر گرایش و مرام است و ما خود را مکلف به تامین و حفاظت از این حق می‌دانیم؛ سایه رحمت فراجا در همه جا و بر سر هر ایرانی گسترده است.
 
 
 
وی افزود: حرکت پرشتاب و عالمانه به سوی تحقق «پلیس مقتدر و حرفه‌ای امین و مردمی» سر لوحه آرمان‌های من و همکارانم در این دوره از مسئولیت است؛ برای این جهاد خداپسندانه، برنامه‌ها و نیازهای روشنی داریم که از جمله مهم‌ترین آنها باید بر این موارد تاکید کرد؛ خدمت عاشقانه و شبانه‌روزی به تمامی شهروندان، سرعت و کیفیت‌بخشی بیشتر به خدمات نظامی، تدوین و اجرای پیگیرانه معیارهای اخلاق حرفه‌ای و تکریم مراجعان، احترام به حریم خصوصی و ارزش‌ها، ارتباط پیوسته و هدفمند با افکار عمومی، استفاده از نخبگان و فرهیختگان، استفاده از ابزار هنر متعالی و رسانه، رعایت اولویت‌ها و فوریتها در ماموریت‌ها و خدمات، مقابله قاطع با ناامنی‌های اجتماعی و جرائم خرد و کلان، بازتر کردن میدان ابتکار نوآوری و تصمیم‌گیری های شجاعانه، اطلاع‌رسانی و نقدپذیری و پاسخگویی صادقانه، نوسازی سازمان، بهره‌مندی از آخرین یافته‌های دانش و فناوری، اعتماد به سرمایه عظیم انسانی و توان داخلی، اتکاء به تجربه پیشکسوتان و به‌کارگیری نشاط جوانان و جوانمردان، برقراری نظام شایسته‌شناسی و شایسته‌گماری، حاکمیت انضباط سازمانی، ارتقای سطح معیشت و منزلت کارکنان و خانواده‌های فداکار فراجا، افزایش مهارت‌های حرفه‌ای و تخصصی، تقویت فرهنگی و انسجام سازمانی، همکاری با قوا و نهادهای گوناگون.
 
 
وی افزود: خوشبختانه پیشینه سالها خدمت انتظامی در رده‌های گوناگون صفی و ستادی در شرایط پرفراز و نشیب و متفاوت جغرافیایی ملی و فراملی و خصوصاً تصدی در مرکز مطالعات راهبردی فراجا در سال‌های اخیر و تدوین اسناد بالادستی و نیز معماری آینده سازمان با مشارکت گسترده صاحبنظران که مورد تایید و استقبال ستاد کل نیروهای مسلح نیز واقع شده، به انضمام بزرگترین سرمایه فراجا که همسنگرانی سختکوش با مناعت و توانمند است، این امید را بر می‌انگیزد که با مدد و فضل الهی در انتظار روزهای پرامید و سرشار از موفقیت باشیم.
 
 
 
«سند معماری فراجای آینده» سرلوحه من و همکارانم در این دوره از مسئولیت
سردار رادان تاکید کرد: «سند معماری فراجای آینده» که حاصل کار علمی و جهادی مرکز راهبردی فراجا است، سرلوحه من و همکارانم در این دوره از مسئولیت است.
 
 
وی افزود: این سند راهبردی که ترسیم‌کننده مسیر ۲۰ سال آینده فراجاست، بر اساس الگوی بومی و در چارچوب مکتب انتظامی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران و با بهره‌گیری از خبرگان و نخبگان درون و برون سازمان تهیه شده است.
 
 
 
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: معماری فراجای آینده معطوف به نظام دانایی معنایی و سواد انقلابی است؛ قطعا نقش‌ها و حوزه‌های کارکردی، رویکردها ساختار و سازمان منابع انسانی، فناوری اطلاعات و عملیات و دیگر شئون فراجا ذیل این سند تعریف شده و مبنای تحول در فراجا خواهد بود؛ برای این جهاد خداپسندانه برنامه‌ها و نیازهای روشنی داریم.
 
 
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار