رئیس‌ جامعه مدرسین:
 فرمان عفو رهبر انقلاب حکمیانه است/ همه دستگاه‌ها فرمان عفو را الگو قرار دهند

آیت‌الله حسینی بوشهری فرمان عفو مقام معظم رهبری را بشارت‌دهنده جامعه‌ای یکپارچه و منسجم دانسته تأکید کرد که مقام معظم رهبری با همه کسانی که در حوادث اخیر یا پیش از آن جرائمی را مرتکب شده بودند، برخوردی پدرانه کرده است.
آیت الله حسینی بوشهری

به گزارش آسمان بردسیر، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با تسنیم، از اعلام عفو گسترده محکومان قضایی توسط رهبر انقلاب از جمله متهمان و محکومان حوادث اخیر، تقدیر و تشکر کرد.

 

وی با تأکید به اینکه همه دستگاه‌ها و نهاد باید رفتار مقام معظم رهبری را الگو قرار دهند، گفت: رهبر انقلاب به‌عنوان رهبر نظام اسلامی با توجه به رأفت اسلامی، محکومان حوادث اخیر و دیگر محکومان قضائی را مورد عفو قرار دادند تا کسانی که در زندگی خود دچار اشتباه شده بودند، مجدداً به دامان انقلاب برگردند.

 

حسینی بوشهری با بیان اینکه طبیعی است که انسان بر اثر جوسازی‌های که دشمن انجام داده بود، دچار اشتباه شود، گفت: مقام معظم رهبری با عفو حکیمانه خود، زمینه را برای انسجام اجتماعی و وحدت ملی بیشتر فراهم کردند که باید همه ما از چنین تصمیم بزرگوارانه‌ای قدردانی کنیم. وقتی امام امت چنین تصمیمی را بر اساس رأفت گرفته‌اند، همه ما باید بدانیم که این فرمان یک الگو برای همه دستگاه‌های حاکمیتی است.

 

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، فرمان عفو مقام معظم رهبری را بشارت‌دهنده جامعه‌ای یکپارچه و منسجم دانسته تأکید کرد که مقام معظم رهبری با همه کسانی که در حوادث اخیر یا پیش از آن، جرائمی را مرتکب شده بودند، برخوردی پدرانه کرده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار