مدیر نشر شهید ابراهیم هادی خبر داد:
مجموعه جدید «سلام بر ابراهیم» با ۱۲ داستان تازه منتشر می‌شود

مدیر نشر شهید ابراهیم هادی از انتشار مجموعه جدید و کامل‌تری از کتاب «سلام بر ابراهیم» خبرداد و گفت: این کتاب تجمیع سلام بر ابراهیم 1 و 2 است و در آن 12 داستان جدید از شهید ابراهیم هادی آمده است.
سلام بر ابراهیم

به گزارش آسمان بردسیر؛ محسن عمادی مدیر نشر شهید ابراهیم هادی خبر از انتشار مجموعه جدید و کامل‌تری از کتاب «سلام بر ابراهیم» داد و گفت: دهه فجر امسال ما کتاب جدیدی از شهید ابراهیم هادی را رونمایی می‌کنیم. این کتاب تجمیع سلام بر ابراهیم 1 و 2 است و در آن 12 داستان جدید از شهید ابراهیم هادی آمده است.

 

وی افزود: در این سال‌ها و پس از انتشار کتاب «سلام بر ابراهیم» توانستیم چند تن از دوستان شهید هادی را راضی کنیم که درباره شهید صحبت کنند و داستان‌های قشنگی به کتاب اضافه شده است.

عمادی اظهار داشت: داستان‌هایی از بازخوردهای کتاب «سلام بر ابراهیم» در زندان‌ها که به کتاب اضافه شده است. بعضی از داستان‌هایی که دیگران نقل کرده‌اند هم به کتاب اضافه شد. بعضی از این داستان‌ها هم مربوط به ماجراهای شهید در ارتباط زندانیان می‌شود که در این کتاب آمده است.

مدیر نشر شهید ابراهیم هادی گفت: چاپ جدید «سلام بر ابراهیم» این هفته برای چاپ فرستاده شده است و دهه فجر هم در مراسمی از آن رونمایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار