11 بهمن 1401 ساعت 10:23

11 بهمن 1401 10:23
سلام بر ابراهیم

مدیر نشر شهید ابراهیم هادی خبر داد:
مجموعه جدید «سلام بر ابراهیم» با ۱۲ داستان تازه منتشر می‌شود

مدیر نشر شهید ابراهیم هادی از انتشار مجموعه جدید و کامل‌تری از کتاب «سلام بر ابراهیم» خبرداد و گفت: این کتاب تجمیع سلام بر ابراهیم 1 و 2 است و در آن 12 داستان جدید از شهید ابراهیم هادی آمده است.

به گزارش آسمان بردسیر؛ محسن عمادی مدیر نشر شهید ابراهیم هادی خبر از انتشار مجموعه جدید و کامل‌تری از کتاب «سلام بر ابراهیم» داد و گفت: دهه فجر امسال ما کتاب جدیدی از شهید ابراهیم هادی را رونمایی می‌کنیم. این کتاب تجمیع سلام بر ابراهیم 1 و 2 است و در آن 12 داستان جدید از شهید ابراهیم هادی آمده است.

 

وی افزود: در این سال‌ها و پس از انتشار کتاب «سلام بر ابراهیم» توانستیم چند تن از دوستان شهید هادی را راضی کنیم که درباره شهید صحبت کنند و داستان‌های قشنگی به کتاب اضافه شده است.

عمادی اظهار داشت: داستان‌هایی از بازخوردهای کتاب «سلام بر ابراهیم» در زندان‌ها که به کتاب اضافه شده است. بعضی از داستان‌هایی که دیگران نقل کرده‌اند هم به کتاب اضافه شد. بعضی از این داستان‌ها هم مربوط به ماجراهای شهید در ارتباط زندانیان می‌شود که در این کتاب آمده است.

مدیر نشر شهید ابراهیم هادی گفت: چاپ جدید «سلام بر ابراهیم» این هفته برای چاپ فرستاده شده است و دهه فجر هم در مراسمی از آن رونمایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد