رئیس اداره فرهنگ ترافیک پلیس راهور کرمان اعلام کرد:
محدودیت های ترافیکی روز طبیعت در جاده های استان کرمان/برخی محورها یکطرفه میشوند

رئیس اداره فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان کرمان برخی محدودیت‌های ترافیکی ویژه روز طبیعت را اعلام کرد.
محدودیت ترافیکی

به گزارش آسمان بردسیر، سرهنگ حجت پورموسی رئیس اداره فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان کرمان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: در اطراف شهر کرمان برای کوهپایه و محور هفت باغ برخی محدودیت‌های وجود دارد والبته بخشی از این محدودیت‌ها به سبب حجم ترافیک ممکن است تشدید شود.

 

او افزود: مسیر هفت باغ به کرمان از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۲ از کرمان امکان سفر در هفت باغ وجود دارد، اما از ساعت ۱۶ این محور به سمت کرمان یک طرفه می‌شود و امکان رفت از کرمان وجود ندارد.

 

او دلیل این امر را بار ترافیکی بسیار بالای این محور و ترانزیتی بودن این محور ذکر کرد.

 

پورموسی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی منطقه گردشگری کوهپایه به کرمان نیز گفت: از ساعت ۷ روز ۱۳ فروردین مسیر از کرمان به سمت کوهپایه یک طرفه است و از ساعت ۱۲ تا ۴ بعد از ظهر این محور باز شده و مجددا از ساعت ۴ بعد از ظهر از سمت کوهپایه به کرمان یک طرفه می‌شود وامکان سفر از کرمان به کوهپایه وجود ندارد.

 

او تاکید کرد: در خصوص جاده ده بالا نیز محدودیت‌ها از ساعت ۷ صبح به سمت ده بالا یک طرفه خواهد بود و از ساعت ۴ بعد از ظهر امکان ورود از سمت کرمان به این جاده وجود ندارد.

 

او تصریح کرد: همچنین مسیر سیرجان به بافت از ساعت ۷ تا ۱۲ فقط از سیرجان به بافت ممکن بوده و از ساعت ۴ بعد ظهر ورودی به سمت سیرجان یک طرفه خواهد بود.

 

رئیس اداره فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان بیان کرد: همچنین درمحور ده بکری به بم از دو راهی دارزین به ده بکری از ساعت ۷ صبح روز طبیعت تا ساعت ۱۲ یک طرفه خواهد بود و از ساعت ۴ بعد از ظهر جاده به سمت بم یک طرفه خواهد شد.

 

او در خصوص احتمال برخی محدودیت‌های ترافیکی در محور نگار به بهرامجرد نیز گفت: در صورتی که این محور با تردد بالا روبرو شود برای پیشگیری از تصادفات ناچار به اجرای محدودیت‌هایی خواهیم بود که توصیه می‌شود هم استانی ها از دوراهی بردسیر به باغین وکرمان تردد کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار