فرمانده سپاه ثارالله کرمان خبر داد:
افتتاح 216 پروژه محرومیت زدایی در شرق کرمان همزمان با هفته مقاومت

فرمانده سپاه ثارالله کرمان از افتتاح ۲۱۶ پروژه محرومیت زدایی در شرق کرمان همزمان با هفته ی مقاومت و سالگرد شهادت سردار دلها خبر داد.
سپاه

به گزارش سپهر بردسیر، سردار محمد علی نظری فرمانده سپاه ثارالله کرمان در جمع خبرنگاران در شهرستان ریگان از افتتاح ۲۱۶ پروژه محرومیت زدایی در شرق کرمان همزمان با هفته ی مقاومت و سالگرد شهادت سردار دلها خبر داد و اظهار داشت: حاج قاسم فردی خدا ترس و بریده از دنیا و خود را وقف مردم کرده بود.

 

فرمانده سپاه ثارالله کرمان با بیان اینکه ما از ۸ دی ماه الی ۱۸ دیماه به مناسبت سومین سالگرد شهید سلیمانی برنامه‌هایی در استان داریم، تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های حاج قاسم مردم یاری بود و امروز بیش از ۲۱۶ پروژه محرومیت زدایی به مناسبت هفته مقاومت در شهرستان ریگان به بهره‌برداری رسید.

 

وی اعتبار این پروژه‌ها را ۱۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: با افتتاح پروژه آبرسانی شلتوک آباد گنبکی، هفت روستا با جمعیتی بالغ بر ۵ هزار نفر از آب آشامیدنی سالم و پایدار برخوردار شدند.

 

سردار نظری بیان کرد: مرمت و تکمیل مسکن نیازمندان، احداث مسکن نیازمندان، احداث مدرسه، احداث خانه عالم، راه اندازی ۳ کارگاه اشتغالزایی، احداث ساختمان پایگاه مقاومت و ساخت چشمه بهداشتی از دیگر پروژه‌هایی بودند که در ریگان به بهره‌برداری رسیدند.

 

انتهای پیام / 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار