معرفی ۷۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه در «کرمان آیدکس ۲۰۲۴»

سپهرانلاین به نقل از خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اینکه همایش بزرگ و اثرگذار «کرمان آیدکس 2024» با حضور افراد موثر، کارشناسان و شرکت‌ها در یک شبکه گسترده اطلاع‌رسانی از روز 24 اردیبهشت ماه در کرمان آغاز شده است، اظهار داشت: امیدواریم که نتایج برگزاری این همایش در استان کرمان به ثمر بنشیند.

وی با بیان اینکه در دومین دوره همایش سرمایه‌گذاری و توسعه استان کرمان طیف وسیعی از سرمایه‌گذاری‌ها با نگرش فناورانه و نوآورانه معرفی شده است، گفت: این پروژه‌ها طیف وسیعی از سرمایه‌گذاری‌های کوچک، بزرگ و بسیار کلان را شامل می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با اشاره به اینکه نزدیک 700 هزار میلیارد تومان پروژه در همایش «کرمان آیدکس 2024» به سرمایه‌گذاران معرفی شده است، بیان کرد: اجرای این پروژه‌ها قطعاً رشد اقتصادی استان را در سطح بالایی قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه بسترسازی و هماهنگی‌های لازم در استان انجام شده و همه مسئولان و دست‌اندرکاران استان کرمان پای کار هستند و بر توسعه استان تاکید دارند، ادامه داد: همه استان بسیج شده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن کمک کنند تا پروژه‌های اقتصادی به مرحله بهره‌برداری برسند.

طبیب‌زاده با اشاره به اینکه فضای استان کرمان، فضای سرمایه‌گذاری شده است، ادامه داد: در این پروژه‌ها روش‌های تامین مالی مشخص شده است و کسانی هم که درخواست‌هایی که در حوزه سرمایه‌گذاری دارند باید با توجه به نوع سرمایه‌گذاری مدنظر به دستگاه‌های متولی آن در بخش‌های مختلفی چون کشاورزی، صنعت و معدن، گردشگری و حمل و نقل و غیره مراجعه کرده و مجوزهای لازم را دریافت می‌کنند.

وی با بیان اینکه این همایش فرصت کم‌نظیری جهت معرفی ظرفیت‌های بی‌نظیر استان در حوزه‌های مختلف است، گفت: در کنار هم قرار گرفتن تمام مجموعه‌های اقتصادی، مالی و معدنی استان یکی از فرصت‌های مهم این همایش است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با اشاره به اینکه فضای کرمان فضای پیش‌برنده در حوزه کسب و کار است و همه کمک می‌کنند در سریع‌ترین زمان ممکن این پروژه‌ها اجرا شود، افزود: نتایج درخشان برگزاری این همایش برای استان کرمان در آینده مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار