پرتونیا مدیر آموزش و پرورش بردسیر:
والدین با کمک مجموعه‌های فرهنگی، وظایف دینی را برای دانش آموزان تبیین کنند

پرتونیا مدیر آموزش و پرورش بردسیر در مراسم جشن تکلیف 450 دانش آموز دختر شهرستان بردسیر گفت: والدین با کمک مجموعه‌های فرهنگی، وظایف دینی را برای دانش آموزان تبیین کنند.
آموزش و پرورش بردسیر

به گزارش آسمان بردسیر، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بردسیر، رضا پرتونیا مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر در مراسم جشن تکلیف 450 دانش آموز دختر شهرستان بردسیر گفت: جشن تکلیف آغاز درخشش روح خدا پرستی در میان فرشتگان زمینی است.

 

وی با اشاره به این که امروز هم روزی مبارک است و هم روزی به یادماندنی در خاطرات دانش‌آموزان است، افزود: رسیدن به سن تکلیف نقطه عطفی در زندگی هر انسان است و خانواده و والدین می‌توانند با کمک مجموعه‌های فرهنگی، وظایف دینی را برای آنها تبیین کنند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر اظهار داشت: در فرهنگ انسان‌ساز نماز؛ رعایت حجاب اسلامی و مقید بودن به آموزه‌ها و دستورات دینی از مهمترین برنامه‌هایی است که باید به بهترین شکل به دانش‌آموزان دختر آموزش داده شود.

 

پرتونیا با تأکید بر این که نماز بهترین وسیله برای ارتباط با خدا است، افزود: دانش‌آموزان اگر از ابتدای رسیدن به سن تکلیف در انجام فرایض و واجبات خود تلاش کنند هیچگاه اسیر هوای نفس نمی شوند و از لحاظ سلامت روان، دارای روح و روانی متعالی‌تر و دارای آرامش و خوشبختی قابل قبولی هستند.

 

وی در ادامه در رابطه با بحث بایدها و نبایدهایی که دانش‌آموزان باید در این سن مورد توجه قرار دهند توضیحاتی ارائه و به اهمیت جایگاه حجاب و عفاف برای دختران مطالبی را بیان کرد.

 

این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین کرمان امام جمعه بردسیر، رضا پرتونیا مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر و سایر مسئولان در آستان مقدس امام زاده سید محمد(ع) شهر بردسیر برگزار شد.

 

اجرای سرود همگانی ، برگزاری مسابقه، نماز جماعت و … از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار