اول سینمایی بعداً سریال؛
«پایتخت» به نوروز ۱۴۰۳ می‌رسد؟

پیگیری‌ها از سیمافیلم نشان می‌دهد سریال «پایتخت» قرار است نسخه سینمایی را برای نوروز آماده پخش کند و تولید سریال به سال آینده موکول شود.
سریال پایتخت

به گزارش آسمان‌بردسیر، تسنیم نوشت: سریال «پایتخت» قرار است به ماراتن عید نوروز امسال برسد.

 

بعد از مدت‌ها غیبت مجموعه تلویزیونی خاطرانگیز «پایتخت» در زمانی برخواهد گشت که «نون‌خ» با فصل جدید و احتمالاً «زیرخاکی» برسند.

 

پیگیری‌های خبرنگار تسنیم از سیمافیلم نشان می‌دهد قرار است یک نسخه سینمایی از «پایتخت» برای عید نوروز تولید شود و همچنین فصل هفتم «پایتخت» در سال 1403 تولید و روی آنتن برود. البته زمان پخش آن هنوز مشخص نشده است.

 

این روزها آماده‌سازی مقدمات تولید این نسخه سینمایی در دستور کار است.

 

هنوز درباره جزئیات فیلمنامه، داستان و حتی بازیگرانی که قرار است در این نسخه سینمایی و حتی سریال سالِ آینده باشند بیرون نیامده است. اما پیگیری‌های خبرنگار تسنیم از سیمافیلم نشان می‌دهد سیروس مقدم کارگردانی و الهام غفوری تهیه‌کنندگی را همچون گذشته برعهده دارند و همه ترکیب بازیگری حضور دارند.

 

اگرچه در فصل ششم با کاراکتر بابا پنجعلی خداحافظی شد اما علیرضا خمسه در برنامه زنده تلویزیونی خبر از بازگشت خود به این سریال داده است. همچنین درباره حضور مهران احمدی با نقش بهبود هم هنوز خبر قطعی منتشر نشده است.

 

 

درباره سریال «پایتخت» همچنان خبرهای ضد و نقیض بیرون می‌آید اما پیگیری‌ها از سیمافیلم نشان می‌دهد تصمیم‌گیری جدیدشان مبنی بر ساخت یک نسخه سینمایی از «پایتخت» برای عید نوروز 1403 و ساخت یک سریال چند قسمتی که شروع تولید آن در سال آینده خواهد بود که البته زمان پخش آن در سال آینده مشخص نشده است.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار