درخواست حسن پور از رئیس‌جمهور:
 کرمان را به ۳ استان تقسیم کنید

 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم با مطالعه دقیق و کارشناسی زمینه تقسیم کرمان به سه استان صورت گیرد

به گزارش سپهر بردسیر؛ نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم با مطالعه دقیق و کارشناسی زمینه تقسیم کرمان به سه استان صورت گیرد تا از ظرفیت نیروی انسانی متخصص و همچنین ظرفیت ها و پتانسیل های استان بیشتر استفاده شود و این درخواست را از رئیس جمهور در سفر به کرمان داریم.

 

شهباز حسن‌پور  با انتقاد از عدم گردش مالی شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی در استان به ایسنا می‌گوید: متاسفانه حساب شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی استان در تهران است لذا استان کرمان از معادن و صنایع، سهمی به جزو آلودگی و مشکلات زیست محیطی ندارد.

 

او افزود: باید ۱۵ درصد از حقوق دولتی معادن استان کرمان که به خزانه واریز شده، به استان برمی‌گشت که کمتر از دو درصد به استان برگشته و این مطالبه جدی ما از رئیس جمهور است.

 

به گفته، حسن‌پور باید از محل ظرفیت های معادن برای حل تنش آبی، توسعه صنعت گردشگری، برگزاری استارتاپ‌ها در راستای تحقق شعار سال، رسیدگی به وضعیت راه‌ها و همچنین حل مشکل مسکن در استان کرمان استفاده کرد.

 

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی درخواست کرد: امیدوارم با مطالعه دقیق و کارشناسی زمینه تقسیم کرمان به سه استان شود تا از ظرفیت نیروی انسانی متخصص و پتانسیل های استان بیشتر استفاده شود و امید است تصمیمات به گونه ای گرفته شود که یکبار برای همیشه بجای فقر، عدالت در استان حاکم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار