11 بهمن 1401 ساعت 11:25

11 بهمن 1401 11:25
راهیان نور

مسئول بسیج دانش آموزی استان کرمان:
۱۶ کاروان دانش‌آموزی از استان کرمان به اردوی راهیان نور اعزام می شوند

مسئول بسیج دانش آموزی استان کرمان گفت: دانش آموزان دختر استان کرمان در قالب ۱۰ کاروان در بهمن ماه جاری و پسران در قالب شش کاروان در اسفندماه اعزام می‌شوند.
 

به گزارش آسمان بردسیر، سرهنگ روزخوش مسئول بسیج دانش آموزی استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از دو سال وقفه در اعزام کاروان‌های راهیان نور به دلیل شیوع بیماری کرونا، امسال این اقدام صورت می گیرد و دانش آموزان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام خواهند شد.

 

وی افزود: دانش آموزان دختر استان کرمان در قالب ۱۰ کاروان در بهمن ماه جاری و پسران در قالب شش کاروان در اسفندماه اعزام می‌شوند.

 

روزخوش بیان کرد: جمعیتی قریب به ۴۰۰۰ نفر از دانش آموزان استان کرمان به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند و مراسم اعزام نخستین گروه‌ها روز جمعه هفتم بهمن ماه جاری از محل گلزار شهدای کرمان خواهد بود.

 

دبیر قرارگاه راهیان نور دانش آموزی استان کرمان گفت: دانش آموزان پنج روز در مناطق عملیاتی و یادمان‌های اروند، شلمچه، دهلاویه و هویزه حضور یافته و از این اردوی فرهنگی تربیتی استفاده خواهند کرد.

 

وی اظهار کرد: برای دانش آموزانی که در این اردو شرکت نمی کنند، راهیان نور در بستر فضای مجازی و سامانه شاد پیش بینی شده تا استفاده کنند.

 

روزخوش هدف از برگزاری این اردوها آشنایی دانش آموزان با فرهنگ شهات و رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد