مسئول بسیج دانش آموزی استان کرمان:
۱۶ کاروان دانش‌آموزی از استان کرمان به اردوی راهیان نور اعزام می شوند

مسئول بسیج دانش آموزی استان کرمان گفت: دانش آموزان دختر استان کرمان در قالب ۱۰ کاروان در بهمن ماه جاری و پسران در قالب شش کاروان در اسفندماه اعزام می‌شوند.
راهیان نور
 

به گزارش آسمان بردسیر، سرهنگ روزخوش مسئول بسیج دانش آموزی استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از دو سال وقفه در اعزام کاروان‌های راهیان نور به دلیل شیوع بیماری کرونا، امسال این اقدام صورت می گیرد و دانش آموزان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام خواهند شد.

 

وی افزود: دانش آموزان دختر استان کرمان در قالب ۱۰ کاروان در بهمن ماه جاری و پسران در قالب شش کاروان در اسفندماه اعزام می‌شوند.

 

روزخوش بیان کرد: جمعیتی قریب به ۴۰۰۰ نفر از دانش آموزان استان کرمان به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند و مراسم اعزام نخستین گروه‌ها روز جمعه هفتم بهمن ماه جاری از محل گلزار شهدای کرمان خواهد بود.

 

دبیر قرارگاه راهیان نور دانش آموزی استان کرمان گفت: دانش آموزان پنج روز در مناطق عملیاتی و یادمان‌های اروند، شلمچه، دهلاویه و هویزه حضور یافته و از این اردوی فرهنگی تربیتی استفاده خواهند کرد.

 

وی اظهار کرد: برای دانش آموزانی که در این اردو شرکت نمی کنند، راهیان نور در بستر فضای مجازی و سامانه شاد پیش بینی شده تا استفاده کنند.

 

روزخوش هدف از برگزاری این اردوها آشنایی دانش آموزان با فرهنگ شهات و رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار