1 فروردین 1402 ساعت 3:23

نرم نرمک می رسد اینک بهار ...

نرم نرمک میرسد اینک بهار
1 فروردین 1402 03:23
اکرام

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان:
۶۶ هزار نفر حامی ایتام در کرمان وجود دارد

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: ایتام کرمانی و فرزندان محسنین از سوی ۶۶ هزار نفر از نیکوکاران کرمانی حمایت می‌شوند.
به گزارش آسمان بردسیر، مهر نوشت: ناصر عسکری نژاد مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان با بیان اینکه قسمت عمده کار بر دوش مردم گذاشته شده و آنها هم نقش خود را به خوبی ایفا کردند، گفت: در خیلی از عرصه‌ها این مردم هستند که دست ما را می‌گیرند و اگر خیران نبودند، قطعاً نمی‌توانستیم مشکلات مردم را حل کنیم و به همت مردم خیر کشورمان است که می‌توانیم از محرومان و نیازمندان دستگیری و مشکلی را از یتیمی حل کنیم.

 

او با بیان اینکه در ماه‌های پایانی سال و آستانه ماه رمضان قرار داریم و امیدوار هستیم که در این ایام با مشارکت بیشتر مردم، یاری رسان محرومان باشیم، تصریح کرد: جشن نیکوکاری را در آستانه سال جدید، اطعام مهدوی و جشن رمضان را هم در پیش داریم.

 

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان بیان داشت: طی ۱۰ ماه گذشته، ۶۶ هزار نفر حامی نزدیک به ۱۱۰ میلیارد تومان واریز نقدی به حساب ایتام و محسنین استان کرمان داشتند.

 

او تصریح کرد: میانگین ماهانه برای هر یتیم چیزی در حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد که همین مبلغ تا اندازه‌ای خیال ایتام ما را راحت کرده است.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد