مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی کرمان؛
اجرای طرح کُدینگ کارت‌های هوشمند سوخت در کرمان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان اعلام کرد که به منظور صیانت از سرمایه‌های ملی و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت، اجرای طرح کدینگ کارت‌های هوشمند سوخت خودروهای بنزین‌سوز در جایگاه‌های عرضه این استان اجرایی شده است.
کارت سوخت

به گزارش آسمان‌بردسیر، به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان، سید باقر نورالدینی توضیح داد: از دیگر اهداف اجرای طرح کُدینگ کارت‌ سوخت مدیریت مصرف سوخت و نیز سهولت در امر سوخت‌رسانی شهروندان است.

 

به گفته وی، با اجرای این طرح خودروهایی که در محدوده استان کرمان وجود دارند مجاز به سوخت‌گیری در جایگاه‌های سطح استان هستند و برای تامین سوخت خودروهای مسافران نیز جایگاه‌هایی در سطح منطقه در نظر گرفته شده که آماده ارائه خدمات به هم‌وطنان هستند.

نورالدینی در ادامه به خودروهای جامانده از طرح کدینگ اشاره و بیان کرد: مالکان این خودروها می‌توانند با ارائه مستندات، نسبت به کدینگ کارت سوخت خودرو خود اقدام کنند.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان بر لزوم تشدید نظارت‌ها در راستای حفظ و صیانت از سرمایه‌های ملی تاکید و خاطرنشان کرد: امیدواریم با اجرای موفقیت‌آمیز این طرح ضمن اجرای سیاست‌های کلان شرکت در این خصوص، خدمات مناسب‌تری به مردم استان ارائه کنیم.

 

قاچاق سوخت که میزان آن حداقل ماهانه یک میلیون لیتر اعلام می شود از جمله مشکلات استان کرمان است که اجرای طرح های مختلف با هدف جلوگیری از این پدیده انجام می گیرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار