|فجرانقلاب| فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد؛
افتتاح 150 پروژه محرومیت‌زدایی در حوزه آبرسانی به روستاهای کرمان

فرمانده سپاه استان کرمان گفت: عمده برنامه‌های ما در دهه فجر در حوزه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی است و بیش از 150 برنامه محرومیت‌زدایی در حوزه آبرسانی شرب به روستاهای استان در هفته آینده افتتاح می‌شود.
فرمانده سپاه کرمان

به گزارش آسمان بردسیر، سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: در نخستین روز دهه فجر انقلاب اسلامی و سالروز ورود امام راحل به میهن عزیزمان قرار داریم.

 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، افزود: در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و برنامه‌های دهه فجر امسال در سپاه ثارالله استان کرمان با شعار محوری “ایران استوار و چهل و چهار سال افتخار” برنامه ریزی شده است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه این برنامه‌ها با رویکرد تبیینی، نشاط اجتماعی و جهاد خدمت‌رسانی برنامه‌ریزی شده است، بیان کرد: برگزاری بیش از 50 محور برنامه در این ایام در استان پیش‌بینی شده است.

 

2هزار برنامه در سطح پایگاه های مقاومت بسیج برنامه ریزی شده

وی با بیان اینکه این برنامه‌ها در سه حوزه محله محور، مدرسه محور و اقشار تخصصی پیش‌بینی شده، گفت: بیش از 2 هزار برنامه در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج سطح استان در این ایام برنامه‌ریزی شده است.

 

نظری با اشاره به اینکه عمده برنامه‌های ما در حوزه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی است، ادامه داد: بیش از 150 برنامه محرومیت‌زدایی در حوزه آبرسانی شرب به روستاهای استان در هفته آینده افتتاح می‌شود.

 

وی با بیان اینکه افتتاح مسکن محرومین، اهدای جهیزیه و کمک‌های معیشتی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این ایام است، افزود: برگزاری رویدادها، پویش‌ها، جشنواره‌ها، یادواره‌های شهید و مسابقات فرهنگی و ورزشی نیز در این دهه برنامه‌ریزی شده است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از برگزاری برنامه‌های متنوع به مناسبت ایام‌الله دهه فجر در مدارس و دانشگاه‌ها و برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی خبر داد و گفت: ارائه خدمات و پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در 44 سال پیروزی انقلاب و مقایسه آن با قبل از انقلاب در برنامه است.

 

وی با اشاره به لزوم آشنایی نسل جوان با دستاوردهای انقلاب اسلامی، ابراز داشت: همه برنامه‌های تولیدی این ایام در فضای مجازی برای استفاده بیشتر نسل جدید با خدمات و پیشرفت‌های انقلاب اسلامی، دستاوردها و خدمات دولت و سایر نهادها است.

 

سردار نظری با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دفاع مقدس در این ایام در حال برگزاری است، افزود: دانش آموزان خواهر ما در این ایام در یادمان‌های دفاع مقدس خوزستان حضور دارند.

 

وی با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت، بیان کرد: دانش آموزان و دانشجویان ما با حضور در معادن و صنایع استان حاضر شده و با دستاوردها و پیشرفت‌های صنعتی و معدنی استان آشنا می‌شوند.

 

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر

آخرین اخبار