با عضویت روابط عمومی فرمانداری بردسیر؛
اولین دوره شورای هماهنگی روابط عمومی‌های سیرجان و بردسیر تشکیل شد

اعضای هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های سیرجان و بردسیر با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات، به مدت دو سال انتخاب و معرفی شدند.
روابط عمومی

به گزارش آسمان بردسیر، سید رحیم رضوی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری سیرجان گفت: با توجه به ضرورت ارتقاء کیفی واحد‌های روابط عمومی و لزوم هماهنگی و هم‌افزایی فعالیت‌های روابط عمومی ادارات، نهاد‌های دولتی، انتخابات اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی در سه بخش هیات رئیسه، بازرسی و خزانه داری برگزار شد.

 

او افزود: موضوع فعالیت شورا، ایجاد هماهنگی میان روابط عمومی‌های شهرستان با هدف اطلاع رسانی عملکرد، برنامه‌ها و اهداف عالیه دولت، ارتقاء سطح دانش کارکنان روابط عمومی از طریق برپایی دوره‌ها، سمینار‌ها و همایش‌های آموزشی و آشناسازی آنان با علوم و فنون جدید در حوزه روابط عمومی‌ها با هدف افزایش کارآمدی روابط عمومی‌ها در جهت تحکیم ارتباط میان دولت و مردم، نظارت، رتبه‌بندی و ارتقاء جایگاه روابط عمومی‌ها است.

 

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری سیرجان تصریح کرد:اعضای هیأت رئیسه شورا ۹نفر هستند که ۲عضو آن شامل فرماندار به عنوان رییس شورا و مدیر روابط عمومی فرمانداری به عنوان دبیر شورا ثابت بوده و ۷نفر به عنوان هیات رئیسه، یک نفر به عنوان خزانه دار و یک نفر دیگر نیز به عنوان بازرس به وسیله رأی مستقیم مجمع عمومی به مدت دو سال انتخاب می‌شوند.

 

عزت آبادی پور دبیر شورای روابط عمومی شهرستان‌های سیرجان و بردسیر نیز گفت: در اولین دوره از انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های سیرجان و بردسیر، ۱۹ نفر از مدیران روابط عمومی ادارات سیرجان و ۸ نفر از مدیران روابط عمومی بردسیر، کاندیداتوری خود را بصورت کتبی به فرمانداری سیرجان اعلام کرده بودند.

 

او افزود: پس از برگزاری انتخابات و از مجموع ۵۹ رای اخذ شده، به ترتیب؛ مصطفی اسفندیار پور مسئول روابط عمومی تیپ صاحب الزمان (عج) با ۲۶ رای، میثم دریابیگی از دادسرا با ۲۶ رای، رضا زیدآبادی از دادگستری با ۲۳ رای، سعید حلوایی از اداره زندان با ۲۳ رای، رامین حیدری از اداره کار با ۲۲ رای، هدی شهامت از فرمانداری بردسیر با ۲۱ رای، سرهنگ رضا افشار جهانشاهی از فرماندهی انتظامی با ۱۹ رای به عنوان اعضای هیات رییسه شورای روابط عمومی سیرجان و بردسیر انتخاب شدند.

 

میلاد عزت آبادی پور تصریح کرد: در این انتخابات علاوه بر اعضای هیئت رئیسه، فائزه متقی؛ مدیر روابط عمومی بهزیستی شهرستان با ۲۳ رای به عنوان خزانه دار شورا و؛ محسن اسکندری، مدیر روابط عمومی بنیاد مسکن نیز با ۲۵ رای به عنوان بازرس شورا انتخاب شدند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار