مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:
بازگشت 700 دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در استان کرمان به مدارس

 مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: ۶۸۴۵ دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در استان کرمان شناسایی شده که برخی از آنها به کرمان تعلق نداشتند.
بازمانده از تحصیل
 

به گزارش آسمان بردسیر، رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شورای آموزش و پرورش با اشاره به شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل در استان اظهار کرد: مدیران مدارس در سطح استان همکاری خوبی کردند و تاکنون حدود ۴۰ روز از طرح می‌گذرد، حدود ۷۰۰ دانش‌آموز به مدارس بازگشتند.

 

وی افزود: از مجموع کودکان بازمانده از تحصیل شناسایی شده در استان ۳۶۹ دانش‌آموز فوت کرده بودند اما اطلاعات آنها ثبت نشده بود. عده‌ای از این دانش‌آموزان ازدواج کرده بودند و عده‌ای نیز به سایر استان‌ها مهاجرت کردند.

 

رضایی در ادامه درباره تغییر کاربری مدارسی که پتانسیل تجاری شدن دارند، اظهار کرد: به زودی ساخت مغازه های بخشی از هنرستان رسالت برای بهره برداری تجاری آغاز می شود، به طوری که ۱۲ دهنه مغازه در همکف و به همین تعداد هم در طبقه دوم احداث می شود.

 

در این جلسه اعلام شد: دو پایگاه در ناحیه یک و همچنین دو پایگاه در ناحیه دو آموزش و پرورش برای شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل دیده شده است.

 

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، شوراهای آموزش و پرورش کرمان، زرند و بم به عنوان شوراهای برتر برگزیده شدند که در این جلسه از آنها تجلیل شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار