1 فروردین 1402 ساعت 2:08

نرم نرمک می رسد اینک بهار ...

نرم نرمک میرسد اینک بهار
1 فروردین 1402 02:08
علیمرادی نماینده خبرگان کرمان

علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری:
تصمیم و اقدام رهبر انقلاب، رحمت از روی اقتدار است

حجت‌الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فرمان عفو رهبری گفت: تصمیم و اقدام رهبر انقلاب رحمت از روی اقتدار است.

به گزارش آسمان بردسیر، حجت‌الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری در گفتگویی گفت: موافقت رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات جمع قابل توجهی از محکومان حوادث اخیر و همچنین محکومان دادگاه‌های عمومی و انقلاب و سازمان قضایی نیرو‌های مسلح، امری مبارک است.

 

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: حضرت امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام خطاب به مالک اشتر فرمود” أَشعِر قَلبَكَ الرّحمَةَ لِلرّعِيّةِ وَ المَحَبّةَ لَهُم وَ اللّطفَ بِهِم؛ و قلب خويش را کانون رحمت و محبّت و لطف به مردم قرار ده”.

 

وی بیان کرد: بنای جمهوری اسلامی، سیره امام راحل و رهبری بر عفو رأفت و مهربانی به مردم بوده است؛ بنابراین تصمیم و اقدام رهبر انقلاب رحمت از روی اقتدار است.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی با بیان اینکه مقتضای تقوای الهی جذب جداشدگان و پیوستن به ملت است، خاطرنشان کرد: سزاوار است عفوشدگان قدر بدانند و از این فرصت برای اصلاح رفتار خود استفاده کنند و در آغوش گرم ملت و کشور باشند و برای عزت خود و ملت تلاش کنند و سرمایه انسانی خود را در مسیر خدمت به ملت و کشور قرار دهند و دشمنان را در آسیب زدن اسلام و کشور ناکام سازند.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد