علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری:
تصمیم و اقدام رهبر انقلاب، رحمت از روی اقتدار است

حجت‌الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فرمان عفو رهبری گفت: تصمیم و اقدام رهبر انقلاب رحمت از روی اقتدار است.
علیمرادی نماینده خبرگان کرمان

به گزارش آسمان بردسیر، حجت‌الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری در گفتگویی گفت: موافقت رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات جمع قابل توجهی از محکومان حوادث اخیر و همچنین محکومان دادگاه‌های عمومی و انقلاب و سازمان قضایی نیرو‌های مسلح، امری مبارک است.

 

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: حضرت امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام خطاب به مالک اشتر فرمود” أَشعِر قَلبَكَ الرّحمَةَ لِلرّعِيّةِ وَ المَحَبّةَ لَهُم وَ اللّطفَ بِهِم؛ و قلب خويش را کانون رحمت و محبّت و لطف به مردم قرار ده”.

 

وی بیان کرد: بنای جمهوری اسلامی، سیره امام راحل و رهبری بر عفو رأفت و مهربانی به مردم بوده است؛ بنابراین تصمیم و اقدام رهبر انقلاب رحمت از روی اقتدار است.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی با بیان اینکه مقتضای تقوای الهی جذب جداشدگان و پیوستن به ملت است، خاطرنشان کرد: سزاوار است عفوشدگان قدر بدانند و از این فرصت برای اصلاح رفتار خود استفاده کنند و در آغوش گرم ملت و کشور باشند و برای عزت خود و ملت تلاش کنند و سرمایه انسانی خود را در مسیر خدمت به ملت و کشور قرار دهند و دشمنان را در آسیب زدن اسلام و کشور ناکام سازند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار