مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان:
برای داشتن نسلی بالنده در آینده ، باید سبک زندگی مهدوی را در جامعه ترویج دهیم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت : برای داشتن نسلی بالنده؛ باید تلاش کنیم تا سبک زندگی مهدوی را در جامعه  ترویج دهیم.
مدیر کل ارشاد
به گزارش سپهر بردسیر ؛ محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در جلسه ستاد برگزاری جشنواره ملی خانواده و سبک زندگی مهدوی گفت:برای داشتن نسلی بالنده؛ باید تلاش کنیم تا سبک زندگی مهدوی را در جامعه  ترویج دهیم.

وی افزود: به مناسبت قرار گرفتن دو عید نیمه شعبان در سال جاری مقرر شد در فاصله بین عید تا عید اولین جشنواره خانواده و سبک زندگی مهدوی را در قالب عکس، پوستر، خوشنویسی، مقاله و دلنوشته برگزار کنیم.

علیزاده،ترویج سبک زندگی مهدوی در جامعه،تربیت نسل مهدوی،مهدی باوری در خانواده و توصیف خانواده مهدوی وآسیب شناسی خانواده در دوران غیبت را از جمله اهداف این جشنواره برشمرد.

وی با تاکید بر این که فراخوان به دست گروه های هدف برسد و مشارکت مخاطبین و گروه های هدف را  داشته باشیم گفت: باید تلاش کرد با تعامل با جامعه مخاطب شاهد تولیدات فاخر باشیم  تا در جشنواره شرکت کنند؛ شاهد آثار فاخر و ارزشمند ی باشیم و کار پرمحتوایی شکل بگیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان بر لزوم اطلاع رسانی ویژه و گسترده برای شرکت مردم در این جشنواره تاکید کرد و افزود: همه افراد علاقمند می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی آخرین مهلت ارسال آثار را 30بهمن ۱۴۰۰ اعلام کرد و افزود: اختتامیه جشنواره ۲۷ اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

در ادامه حجت الاسلام عربپور ،مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان نیزگفت: مساله مهدویت بسیار مهم است و اعتقاد به مهدویت، جامعه را زنده و پویا نگه داشته است.

وی افزود: باید جهادی کار کنیم ، حتی در سطح ملی و بین اللملی در بحث مهدویت هم باید احساس وظیفه کنیم .

عربپور تصریح کرد : در این مسیر مهم و اثر گذار لازم است  همه به میزان توانایی خود قدمی بردارند ،چرا که اهمیت دارد برای موضوعی چوت امر مهدویت سنگ تمام گذاشت .

در این جلسه نمایندگان دستگاه ها بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج)، دانشگاه باهنر، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیرموزه هنرهای معاصر صنعتی، شهرداری، اداره اوقاف، فضای مجازی بسیج، آموزش و پرورش، حوزه علمیه خواهران حضور داشتند.

علاقه مندان می توانند جهت اطلاعت بیشتر و ارسال آثار به : festival.mahdaviat.ir  مراجعه نمایند.

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار