مسئول ستاد مردمی بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی :
 شهید سلیمانی شخصیت تراز اسلام و انقلاب است؛ جوانان ما قهرمان واقعی خود را بشناسند

مسئول ستاد مردمی بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، گفت: شخصیت شهید سلیمانی، تراز مکتب اسلام و انقلاب و متعلق به جهان اسلام و حتی جهان بشریت است جوانان ما باید قهرمان واقعی خود را بشناسند.
شهید سلیمانی

به گزارش سپهر بردسیر، حمیدرضا مقدم‌فر مسئول ستاد مردمی بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، در جلسه ستاد مردمی سومین سالگرد شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان، سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و اعضای کشوری و استانی سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در بیت الزهرای حاج قاسم برگزار شد، اظهار داشت: خدا را شاکرم که امروز توفیق زیارت مرقد مطهر حاج قاسم و حضور در بیت‌الزهرای شهید سلیمانی را پیدا کردم.

 

وی با بیان اینکه حضور ما در کرمان برای قدردانی از زحمات عزیزانی است که در دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها زحمات زیادی کشیدند، گفت: در کرمان برای اینکه حضور کاروان‌ها را داریم تمام دستگاه‌های اجرایی در کنار گروه‌های مردمی فعال هستند که جای قدردانی دارد، همچنین از نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار کرمان نیز تشکر می‌کنیم.

مسئول ستاد مردمی بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، با اشاره به اینکه امنیت مراسم بسیار اهمیت دارد، بیان کرد: امسال به طور قطع ده‌ها هزار نفر در ایام سومین سالگرد شهادت حاج قاسم به کرمان خواهند آمد ‌و شاهد حضور جمعیت بیشتری در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم خواهیم بود.

وی با بیان اینکه حاج قاسم و مکتب حاج قاسم آموزه‌های زیادی دارد و ما از معرفت پیدا کردن نسبت این مکتب و معرفی این آموزه‌ها عقب ماندگی‌های زیادی داریم، تصریح کرد: معرفی مکتب شهید سلیمانی تنها به سخنرانی نیست.

مقدم‌فر با اشاره به اینکه تا امروز بیش از 700 کتاب در ارتباط با شهید سلیمانی، چاپ شده و تعداد زیادی نیز در حال چاپ است، بیان کرد: هزاران مقاله علمی در مورد حاج قاسم نوشته شده که امسال از تعدادی از آنها رونمایی می‌شود.

وی با بیان اینکه باید از ابزار هنر در معرفی مکتب حاج قاسم استفاده شود، ادامه داد: کاری را که یک اثر هنری و فیلم در معرفی مکتب حاج قاسم انجام می‌دهد، بقیه فعالیت‌ها نمی‌تواند این اثرگذاری را داشته باشد و از جامعه هنری کشور دعوت می‌کنم که برای مکتب حاج قاسم پای کار بیایند.

مسئول ستاد مردمی بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، با اشاره به اینکه همه به شهید سلیمانی بدهکاریم، افزود: مردمی بودن برنامه‌های سالگرد حاج قاسم به اسم نیست و تمام دستگاه‌ها باید از فعالیت‌های مردمی حمایت کنند.

وی با بیان اینکه مردم ما قدر حاج قاسم را می‌شناسند و در تشییع میلیونی پیکر مطهر شهید سلیمانی همه ما این قدرشناسی مردم را به عینه دیدیم، گفت: مقام معظم رهبری فرمودند “صداقت علمی و اخلاص حاج قاسم باعث شد که مردم این‌گونه در تشییع پیکر او سنگ تمام بگذارند.”

مسئول ستاد مردمی بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، با اشاره به اینکه مردم انگیزه کافی برای برگزاری بزرگداشت حاج قاسم را دارند و ما باید از آنها حمایت کنیم، ادامه داد: ستادی که برای بزرگداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم تشکیل شده جنس مردمی دارد و سه وظیفه اصلی هماهنگ کننده امور، ایجاد هم‌افزایی و هدایت حرکت‌ها و راهبری را برای آن تعریف کردیم.

وی با بیان اینکه تعداد کاروان‌هایی که امسال در ایام شهادت حاج قاسم به کرمان می‌آیند، زیاد است و باید زیرساخت‌های لازم برای استقبال از آنها فراهم شود، افزود: امسال در ایام اربعین تعداد زائران خیلی بیشتر از سال‌های قبل بود و پیش‌بینی ما است که امسال ده ها هزار زائر از سراسر کشور و دنیا برای زیارت حاج قاسم به کرمان بیایند.

مقدم‌فر با اشاره به اینکه همان گونه که در شهادت حاج قاسم مردم خانه‌های خود را برای زائران و عزاداران شهید سلیمانی آماده کرده بودند، در ایام سالگرد نیز باید همین گونه پای کار باشند، گفت: کرمان باید آماده جمعیت زیاد در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم باشد.

وی با بیان اینکه حاج قاسم متعلق به جهان اسلام و حتی جهان بشریت است و باید کاری کنیم و او را به دنیا بشناسانیم، ادامه داد: نسل جوانان ما باید قهرمان واقعی خود را بشناسند و آنها را الگوی خود قرار دهند.

مسئول ستاد مردمی بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، با اشاره به اینکه شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی، تراز مکتب اسلام و انقلاب است، گفت: دانشجویان و دانش‌آموزان ما باید این قهرمان واقعی را بشناسند و حاج قاسم یک حقیقت و واقعیت است.

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار