شرایط فروش سایپا لغو شد؛
عرضه شاهین اتوماتیک و ساینا S در زمانی دیگر!

شرایط فروش سایپا تنها یک روز پس از اعلام آن لغو شد؛ عرضه شاهین اتوماتیک و ساینا S به زمانی دیگر موکول شده است.
سایپا
به گزارش آسمان‌بردسیر، روز گذشته سایپا از بخشنامه فروش جدید خود برای شاهین اتوماتیک و ساینا S خبر داد. این دو خودرو در جریان سامانه یکپارچه به مشتریان عرضه شده بودند و اکنون نوبت اعلام شرایط فروش آن‌ها بود. بااین‌حال، در روز یکشنبه این بخشنامه لغو شد. هنوز دلیل واضحی برای لغو شرایط فروش سایپا اعلام نشده است. اطلاعیه رسمی سایپا در این مورد به شرح زیر است:

 

دلایل احتمالی لغو شرایط فروش سایپا

برخی کاربران هدف سایپا از لغو بخشنامه فروش را بازارگرمی برای محصولاتش عنوان می‌کنند. این شرکت در اقدامی عجیب سایپا 151 یا همان وانت پراید را با شرایط پیش‌فروش و تحویل در سال آینده به متقاضیان ارائه کرده است. این اتفاق درحالی رخ داد که سایپا 151 به‌طور دائم توسط این خودروساز با شرایط فروش فوری عرضه می‌شد. با توجه به اعلامیه شورای رقابت برای برگزاری جلسه در پنجم دی‌ماه، به‌نظر می‌رسد که سایپا تصمیم دارد برای اعلام قیمت‌های جدید صبر کند.

 

شرایط فروش سایپا

 

از سوی دیگر، دو خودروی عرضه‌شده در این شرایط فروش، یعنی شاهین اتوماتیک و ساینا S، شرایط مطلوبی در بازار ندارند. شاهین اتوماتیک نتوانست عدم موفقیت شاهین دنده‌ای در بازار را جبران کند و به سرنوشتی بدتر از همتای دنده‌ای خود دچار شد. قیمت این خودرو تنها در طول یک ماه از حدود 750 میلیون تومان به کمتر از 700 میلیون تومان سقوط کرد که نشان‌دهنده نبود مشتری برای این خودرو است.

 

ساینا S نیز با اختلاف قیمت 30 میلیون تومانی در بازار به فروش می‌رسد. علاوه‌براین، حضور انبوه مدل‌های کوییک در بازار راه را برای افزایش قیمت و رشد تقاضای این خودرو مسدود کرده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار