رییس پلیس راهور کرمان اعلام کرد:
محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر در کرمان

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان از اجرای طرح ترافیکی ویژه عید سعید فطر در محدوده مصلی بزرگ امام علی (ع) و گلزار شهدای شهر کرمان همراه با اعمال یکسری تسهیلات ترافیکی خبر داد.
محدودیت ترافیکی
 

به گزارش آسمان بردسیر به نقل پایگاه اطلاع رسانی پلیس کرمان، سرهنگ “اسماعیل خوشوقت” گفت: با توجه به برگزاری نماز عید سعید فطر در مصلای بزرگ کرمان و متعاقب آن عزیمت بسیاری از نمازگزاران به گلزار شهدا برای زیارت اهل قبور، پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به پوشش رفت و آمدی این محدوده ها اقدام خواهد کرد.

 

وی افزود: بر اساس هماهنگی به عمل آمده پارکینگ و فضاهای داخلی و همچنین خیابان های اطراف مصلی برای برگزاری نماز در نظر گرفته شده و هیچگونه وسیله نقلیه ای به جز خودروهای دارای مجوز و برچسب ویژه از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در این محدوده اجازه تردد و توقف نخواهند داشت.

 

رییس پلیس راهور استان کرمان بیان کرد: بر این اساس، از تقاطع شهید عباس پور – مفتح به سمت جنوب، از سه راه ورزش – بلوار جانبازان به سمت شرق، از ابتدای بلوار جانبازان به سمت غرب، از سه راه تامین اجتماعی – کارگر به سمت شمال و غرب، از میدان بسیج به سمت شمال، از سه راه ارتش به سمت شرق اعمال محدودیت خواهد شد.

 

وی اظهار داشت: در صورت ضرورت، علاوه بر محدودیت های رفت و آمدی فوق، محدودیت ترافیکی از سه راه جانبازان – شهید رجایی به سمت شرق، از تقاطع مهدیه -کارگر به سمت غرب، از تقاطع مفتح به سمت جنوب نیز اجرا خواهد شد.

 

سرهنگ خوشوقت گفت: نمازگزاران برای پارک وسایل نقلیه شخصی خود می توانند به جز محدوده دارای محدودیت ترافیکی خیابان های ذکر شده، وسایل نقلیه خود را در سایر معابر مجاور محدوده مصلی پارک کنند که در این راستا محوطه هشت مدرسه واقع در محدوده مراسم نیز برای راحتی نمازگزاران و پارک خودروها در نظر گرفته شده که علاوه بر انضباط ترافیکی در حوزه پیشگیری از جرائمی مانند سرقت نیز موثر خواهد بود.

 

رییس پلیس راهور استان کرمان خاطرنشان کرد: دبستان پسرانه شاهد واقع در خیابان پاسداران، خیابان شهید رضوانی نژاد، دبیرستان دخترانه فاطمیه واقع در خیابان پاسداران جنب اداره آموزش و پرورش ناحیه دو، هنرستان دخترانه مدرس واقع در خیابان پاسداران، جنب اداره آموزش و پرورش ناحیه دو، مدرسه راهنمایی دخترانه فرزانگان واقع خیابان شهید رجایی، مدرسه راهنمایی دخترانه فرهیختگان واقع در خیابان ارتش، جنب کمیته امداد امام خمینی (ره)، دبیرستان دخترانه توحید واقع در بلوار جانباز، خیابان ورزش، هنرستان پسرانه کار و دانش شهدا واقع در بلوار جانباز کوچه شماره چهار، دبیرستان دوره دوم فرزانگان واقع در چهارراه شهید رجایی – جنب تربیت معلم نیز جزو مکان های در نظر گرفته شده برای پارک خودروهای نمازگزاران است.

 

وی ادامه داد: موتورسیکلت سواران نیز می توانند وسیله نقلیه خود را در ضلع شمالی پارک شورا، پارکینگ روبری حسینه ثارا…، پارک کنند.

 

سرهنگ خوشوقت گفت: محل پارک اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی نیز در بلوار شهید عباسپور از میدان عاشورا به سمت شمال و از تقاطع مفتح به سمت جنوب و بلوار جانبازان خواهد بود و وسایل نقلیه امدادی نیز در حاشیه شمال شرقی میدان عاشورا در نظر گرفته شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار