استاندار کرمان :
مدیران استان کرمان در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم حق خروج از استان را ندارند

استاندار کرمان گفت: مدیران در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم حق خروج از استان را ندارند و باید تمام ظرفیت خود را برای برگزاری مراسم با شکوه سالگرد شهادت این شهید بزرگوار بگذارند.
فداکار استاندار کرمان

به گزارش سپهر بردسیر، محمدمهدی فداکار استاندارد کرمان در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کرمان با بیان اینکه شهر کرمان بدترین وضعیت سرانه آموزشی را در سطح استان دارد، اظهار داشت: با وجود اینکه همه از محرومیت جنوب استان می‌گویند، اما در شهر کرمان با کمبود شدید مدرسه روبه‌رو هستیم.

 

وی بیان کرد: این آمادگی وجود دارد که با تغییر کاربری برخی مدارس که در خیابان‌های اصلی شهر قرار دارد، مولدسازی شده و از این محل مدارس نوساز جدید در سطح شهر کرمان ساخته شود.

 

استاندار کرمان با اشاره به اینکه سهم استان کرمان از حقوق دولتی معادن باید پرداخت شود، بیان کرد: در هر شرایطی این مهم را پیگیری می‌کنیم و سهم استان کرمان از این حقوق باید پرداخت شود.

 

وی با بیان اینکه مدیران در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم حق خروج از استان را ندارند، گفت: در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم با جمعیت زیادی روبه‌رو هستیم و تمام مدیران وظیفه دارند با همکاری لازم این مراسم را برگزار کنند.

 

فداکار با اشاره به اینکه تمام مامور سراها و مهمانسراهای ادارات باید برای اسکان زائران حاج قاسم اختصاص داده شود، افزود: از برگزاری هر گونه همایش در بازه زمانی هشتم تا هجدهم دی‌ماه توسط ادارات خودداری شود و مدیران تمام ظرفیت خود را برای برگزاری مراسم با شکوه سالگرد شهادت حاج قاسم و پذیرایی از زائران این شهید بزرگوار بگذارند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار