۲۵ فروردین روز قدس خواهد بود؛
پیام اصلی راهپیمایی روز قدس کنار زدن معاهده آبراهام است

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه بیشترین درگیری‌ها در جایی صورت می‌گیرد که رژیم صهیونسیتی اصلا انتظارش را نداشت و آن کرانه باختری است، گفت: پیام اصلی راهپیمایی روز جهانی قدس کنار گذاشتن معاهده ننگین ابراهام است که بنیانگذار آن ترامپ جنایتکار بود.
روز قدس

به گزارش آسمان بردسیر، فارس نوشت: رمضان شریف در جوار مرقد مطهر شهید سلیمانی که به مناسبت اعلام برنامه‌های روز قدس برگزار شد، اظهار داشت: امسال به دلیل شرایط ویژه‌ای که در سرزمین‌های اشغالی وجود دارد و آمار بالایی از جوانان فلسطینی که با رژیم صهیونسیتی مقابله می‌کنند و همین‌طور شرایط خاصی که دنیای اسلام دارد و ان‌شاالله به سمتی می‌رود که فشار بیشتری بر صهیونیست‌ها وارد کند، تصمیم گرفتیم که روز جهانی قدس را از آرامگاه شهید سلیمانی که میداندار و پرچمدار قدس شریف بودند اعلام کنیم.

 

وی عنوان کرد: بنابر شرایط تقویمی روز قدس امسال را در ۲۳ ماه مبارک و مصادف با ۲۵ فروردین ماه در سراسر کشور، منطقه، دنیای اسلام و جهان برگزار می‌کنیم.

 

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ویژگی مراسم روز قدس امسال پرداخت و با تاکید براینکه ما بیش از همیشه به قدس نزدیک‌تر شده‌ایم و آرمان قدس دست‌یافتنی‌تر شده است، گفت: همه کسانی که تحولات سیاسی سرزمین های اشغالی را دنبال می‌کنند به این موضوع اذعان دارند.

 

شریف اضافه کرد: از طرفی مبارزات میدانی فلسطینی‌ها شدت گرفته و از طرفی هم این رژیم غرق در مشکلات است، امروز همه ۲۷ هزار کیلومتر اشغالی فلسطین صحنه مبارزه و رویارویی مردم با رژیم صهیونسیتی است، اینها علاوه بر دعواها و درگیری‌های داخلی خودشان است که به دلیل زیاده‌خواهی نخست‌وزیرشان شدت گرفته است.

 

وی با تاکید بر اینکه بیشترین درگیری‌ها در جایی صورت می‌گیرد که رژیم صهیونسیتی اصلا انتظارش را نداشت و آن کرانه باختری است، گفت: پیام اصلی راهپیمایی روز جهانی قدس کنار گذاشتن معاهده ننگین ابراهام است که بنیانگذار آن ترامپ جنایتکار بود.

 

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: به تاسی سلیمانی عزیز شاهد رشد مقاومت و عقب نشینی پی در پی صهیونیست‌ها هستیم تا روزی آرمان آزادی قدس شریف تحقق یابد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار