1 فروردین 1402 ساعت 3:23

نرم نرمک می رسد اینک بهار ...

نرم نرمک میرسد اینک بهار
1 فروردین 1402 03:23
ناظری فرمانده کرمان

فرمانده انتظامی کرمان خبر داد :
کشف بیش از ۱۶۹۰ قبضه سلاح جنگی و شکاری در کرمان

فرمانده انتظامی کرمان از کشف یک‌هزار و ۶۹۸ قبضه سلاح جنگی و شکاری در عملیات پلیس سراسر استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

به گزارش سپهر بردسیر، سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی کرمان توضیح داد: با توجه به نقش بسیار شوم دسترسی به سلاح و مهمات ممنوعه در وقوع نزاع و درگیری‌ها، قتل، گروگانگیری و دیگر جرائم خشن، کشف سلاح غیرمجاز و ممنوعه به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.

 

وی افزود: در این زمینه تعداد یک‌هزار و ۶۹۸ قبضه سلاح جنگی و شکاری با رصد اطلاعاتی و پی جویی‌های تخصصی ماموران پلیس سراسر استان طی هشت‌ماه امسال که در منزل برخی افراد و مکان‌هایی دیگر نگهداری می‌شده یا در حال نقل و انتقال بوده کشف شده است.

 

فرمانده انتظامی استان با اشاره به نقش مردم و معتمدان طوایف در ارتقای امنیت فردی و اجتماعی و کاهش زمینه‌های وقوع جرم بیان داشت: قطعا وجود سلاح و قابلیت دسترسی برخی افراد به آنها زمینه‌ساز ناامنی برای عموم افراد جامعه خواهد شد. از این رو طرح‌های مقابله با مخلان نظم و امنیت جدی و مستمر ادامه می‌یابد و در این زمینه بیش از هرچیز به همکاری و احساس مسؤولیت آحاد مردم نیاز داریم.

 

دستگیری باند سارق به عنف در کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری یک باند سارق به عنف و همچنین باند سرقت از منازل در کرمان خبر داد که از آنان به میزان ۶ میلیارد ریال اموال مسروقه و نیز انواع سلاح از جمله کوکتل مولوتف کشف شده است.

 

سردار عبدالرضا ناظری، با اشاره به اینکه این باند سارقان به عنف از شیشه‌های کوکتل مولوتف در بعضی از مراکز و مناطق استفاده می‌کردند، بیان کرد: این افراد همان سارقان به عنفی هستند که بعضا در کف خیابان هم می‌آیند و در صف کسانی که اعتراض دارند دستگیر شدند و در بازرسی منازلشان تعدادی گوشی موبایل و اموال مسروقه نیز کشف شده است.

انتهای پیام / فارس

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد