مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان؛
کلید تبدیل کرمان به یکی از اضلاع مربع گردشگری کشور زده شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان نوید این را داد که استان کرمان جزو مقاصد سفر گردشگران داخلی و خارجی و یکی از اضلاع گردشگری خواهد شد.
توریست

به گزارش سپهر بردسیر، فریدون فعالی مدیرکل میراث فرهنکی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان  از سفر بهترین و معتبرترین تورگردانان کشور به کرمان خبر داد و در ادامه به ایسنا می‌گوید: این تورگردانان با هدف بازدید از جاذبه‌های گردشگری و بستن بسته‌های سفر جهت ارائه به مهمانان داخلی و خارجی به استان کرمان سفر کرده‌اند.

 

او می‌افزاید: تورگردانان در حال بازدید از ظرفیت‌های گردشگری باغ شاهزاده، شهر ماهان، خانه‌های تاریخی، بازارهای تاریخی، موزه‌ها و … شهر کرمان هستند.

 

وی ادامه داد : این سفر با هدف آشناسازی و معرفی ظرفیت‌های گردشگری و اقامتی کرمان برگزار تا با تعریف بسته‌های گردشگری مسافران را به شهر کرمان هدایت کنند.

 

مدیرکل میراث فرهنکی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان نوید این را داد که استان کرمان جزو مقاصد سفر گردشگران داخلی و خارجی و یکی از اضلاع گردشگری خواهد شد.

 

او با اشاره به اینکه این تورگردانان به صورت آزمایشی در هتل وکیل اقامت داشتند که باعث تحییر و بهت آنان شده بود، بیان کرد: تصور نمی‌کردند که کرمان به این میزان جاذبه گردشگری داشته باشد ضمن آنکه بتواند این نوع مجموعه ها خدمات عالی نیز به مسافران ارائه دهد.

 

فعالی درباره ثمرات این سفر عنوان کرد: این برنامه ریزی برای نوروز پیشرو سفرهای ویژه‌ای به استان کرمان خواهیم داشت.

 

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار